Rozłącza mi internet po 10-15 minutach

(Kacper Kusiak) #1

SIema, otóż wczoraj wszedłem w cmd, wpisałem ipconfig /release a następnie ipconfig /renew. Nie wiem po jaką cholerę to zrobiłem, bo znalazłem poradnik jakiś że to zmieni ip i dostane unbana niestety tak się nie stało... I teraz jest problem w tym że internet działa może jakieś 10 minut a później off, mimo że pokazuje mi że internet jest ;/. Jeśli wyłączę lub zrestartuję działa ponownie ale robi się to samo jak pisałem wcześniej. 

Router: TP-LINK WR740N http://www.tp-link.c...model=TL-WR740N

Sterowniki do karty sieciowej instalowałem z płyty od płyty głównej Realtek PCIe GBE Family Controller

Wrzucę jeszcze ss'a z ipconfiga.

Pomocy !

P.S Robiłem formata

post-272069-0-88857400-1421315226_thumb.

kajtek3925, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

(Longhorn2009) #3

Ta komenda nie powinna aż tak zepsuć internetu. Jak na innych urządzeniach podłączonych pod ten router?

(Kacper Kusiak) #4

2 komputer jest podłączony do routera i dzieje się tak samo. Wi-fi normalnie działa.

(Longhorn2009) #5

Zapewne trzeba skonfigurować, ale jeśli nie podajesz w jaki sposób dostarczany jest internet to trudno coś doradzić. Jeśli potrafisz możesz zaktualizować dla pewności firmware routera do najnowszej wersji.

(Pozytywneflow123) #6

Skoro poza routerem ci net normalnie działa to, może spróbuj zresetować router do ustawień fabrycznych?

(Kacper Kusiak) #7

Robiłem to kilka razy działa, ale co z tego skoro po jakimś czasie się wyłącza internet… ;/

(Axles) #8

Masz ustawiony na szywno adres IP mimo DHCP? Sprawdź z ciekawości czy na obu komputerach przypadkiem nie masz tego samego adresu ustawionego.