Rozłącza mi internet po 10-15 minutach

SIema, otóż wczoraj wszedłem w cmd, wpisałem ipconfig /release a następnie ipconfig /renew. Nie wiem po jaką cholerę to zrobiłem, bo znalazłem poradnik jakiś że to zmieni ip i dostane unbana niestety tak się nie stało… I teraz jest problem w tym że internet działa może jakieś 10 minut a później off, mimo że pokazuje mi że internet jest ;/. Jeśli wyłączę lub zrestartuję działa ponownie ale robi się to samo jak pisałem wcześniej. 

Router: TP-LINK WR740N http://www.tp-link.c…model=TL-WR740N

Sterowniki do karty sieciowej instalowałem z płyty od płyty głównej Realtek PCIe GBE Family Controller

Wrzucę jeszcze ss’a z ipconfiga.

Pomocy !

P.S Robiłem formata

post-272069-0-88857400-1421315226_thumb.

kajtek3925, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Ta komenda nie powinna aż tak zepsuć internetu. Jak na innych urządzeniach podłączonych pod ten router?

2 komputer jest podłączony do routera i dzieje się tak samo. Wi-fi normalnie działa.

Zapewne trzeba skonfigurować, ale jeśli nie podajesz w jaki sposób dostarczany jest internet to trudno coś doradzić. Jeśli potrafisz możesz zaktualizować dla pewności firmware routera do najnowszej wersji.

Skoro poza routerem ci net normalnie działa to, może spróbuj zresetować router do ustawień fabrycznych?

Robiłem to kilka razy działa, ale co z tego skoro po jakimś czasie się wyłącza internet… ;/

Masz ustawiony na szywno adres IP mimo DHCP? Sprawdź z ciekawości czy na obu komputerach przypadkiem nie masz tego samego adresu ustawionego.