Rozłącza mi internet

Witam wszystkich jestem tutaj nowy :smiley:

*************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Tak więc przejdźmy do konkretu… Mam taki problem … Mam internet w sieci Promax :cry: niestety inna w mojej miejscowości w tym miejscu co mieszkam nie była dostępna …

I mam taki problem … wyskakuje mi co jakiś czas taki komunika …Serwer Proxy nie działa prawidłowo … I mi szlag trafia wszystko co pobieram … Ale GG działa , Radio internetowe też , stronki nie działają i rozłącza mi pobieranie … Znacie ten ból jak widzę na pasku już 96 procent a tutaj trach i szlag trafia rozłącza … Aż mnie krew zalewa … Żeby to było raz ale to jest nieraz co 10 minut a nieraz cały dzień działa … czyja to wina jest serwerów proxy promaxu czy problem może tkwić u mnie chociaz mało w to wierze … Kiedyś wszystko działało bez problemu a teraz nawet filmu nie mogę pobrać przez to …

*************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Frikz , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

A po co uzywasz serwery proxy?

A piratom nie pomagamy xD

matmaxalez używam serwera proxy ponieważ bez niego pobiera mi się po 20kb/s , a z serwerem jest normalna prędkość taka na jaka przystało przy prędkości łącza 640kb/s …

Piratom nie powiedział bym bo ściągam za kasę te filmy z płatnych serwerów a to nie jest karalne :smiley:

Nie bardzo pomogłeś ale thankss !

Uzywałes innych proxy zeby zobaczyc ze to nie wina tego proxy? Patrzyłes czy wira nie masz…

Wirusa nie mam bo niedawno robiłem czystkę na dysku wszystko czyściłem więc to nie to …

I już po wyczyszczeniu jak zainstalowałem to były te problemy po jakimś czasie chociaż miałem kasperskiego 2010 internet Security bardzo dobry wszystko blokował tak mi się wydaje przynajmniej :smiley:

Jakie inne serwery proxy ??

Tylko jednego proxy uzywasz?

http://prx.centrump2p.com/english/

http://serwerproxy.pl/Lista-proxy.html

http://proxy.net.pl/

Tak jednego na umowie jest podany serwer proxy z którego korzystam.

Dodane 14.11.2010 (N) 18:48

Jak korzystać z tych co podałeś linki ? Można legalnie z nich korzystać ?

Eee, musisz uzywac proxy bo Ci umowa kaze???

Jak ustawiasz teraz proxy? Jak wiesz jak, czyli gdzie jest wpisane proxy co teraz masz to otworz to i wpisz np.

HOST: 62.219.103.124 A PORT: 80

Nie tyle co każe, co pewnie w umowie podane ma dane techniczne, a to prawdopodobnie dostawca sieci korzysta z serwera proxy zapewne w celu cache’owania stron internetowych, aby te ładowały się szybciej i żeby odciążyć łącze.

Proponuję zgłosić problem do dostawcy.

Tak można, podajesz adres bramki i port.

Pozdrawiam!

Sam używam Proxy2, mój dostawca podał mi proxy który mam używać i jest Ok. W Twoim przypadku zgłoś sprawę do dostawcy bo coś na pewno jest nie tak.