Rozłącza mi internet

(Damiansetki) #1

Witam wszystkich jestem tutaj nowy :smiley:

*************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Tak więc przejdźmy do konkretu.... Mam taki problem .... Mam internet w sieci Promax :cry: niestety inna w mojej miejscowości w tym miejscu co mieszkam nie była dostępna ...

I mam taki problem .... wyskakuje mi co jakiś czas taki komunika ...Serwer Proxy nie działa prawidłowo .... I mi szlag trafia wszystko co pobieram ... Ale GG działa , Radio internetowe też , stronki nie działają i rozłącza mi pobieranie ... Znacie ten ból jak widzę na pasku już 96 procent a tutaj trach i szlag trafia rozłącza ... Aż mnie krew zalewa ... Żeby to było raz ale to jest nieraz co 10 minut a nieraz cały dzień działa ... czyja to wina jest serwerów proxy promaxu czy problem może tkwić u mnie chociaz mało w to wierze ... Kiedyś wszystko działało bez problemu a teraz nawet filmu nie mogę pobrać przez to ...

*************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Frikz , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Matmaxalez) #3

A po co uzywasz serwery proxy?

A piratom nie pomagamy xD

(Damiansetki) #4

matmaxalez używam serwera proxy ponieważ bez niego pobiera mi się po 20kb/s , a z serwerem jest normalna prędkość taka na jaka przystało przy prędkości łącza 640kb/s ....

Piratom nie powiedział bym bo ściągam za kasę te filmy z płatnych serwerów a to nie jest karalne :smiley:

Nie bardzo pomogłeś ale thankss !

(Matmaxalez) #5

Uzywałes innych proxy zeby zobaczyc ze to nie wina tego proxy? Patrzyłes czy wira nie masz...

(Damiansetki) #6

Wirusa nie mam bo niedawno robiłem czystkę na dysku wszystko czyściłem więc to nie to ...

I już po wyczyszczeniu jak zainstalowałem to były te problemy po jakimś czasie chociaż miałem kasperskiego 2010 internet Security bardzo dobry wszystko blokował tak mi się wydaje przynajmniej :smiley:

Jakie inne serwery proxy ??

(Matmaxalez) #7

Tylko jednego proxy uzywasz?

http://prx.centrump2p.com/english/

http://serwerproxy.pl/Lista-proxy.html

http://proxy.net.pl/

(Damiansetki) #8

Tak jednego na umowie jest podany serwer proxy z którego korzystam.

-- Dodane 14.11.2010 (N) 18:48 --

Jak korzystać z tych co podałeś linki ? Można legalnie z nich korzystać ?

(Matmaxalez) #9

Eee, musisz uzywac proxy bo Ci umowa kaze???

Jak ustawiasz teraz proxy? Jak wiesz jak, czyli gdzie jest wpisane proxy co teraz masz to otworz to i wpisz np.

HOST: 62.219.103.124 A PORT: 80

(roobal) #10

Nie tyle co każe, co pewnie w umowie podane ma dane techniczne, a to prawdopodobnie dostawca sieci korzysta z serwera proxy zapewne w celu cache'owania stron internetowych, aby te ładowały się szybciej i żeby odciążyć łącze.

Proponuję zgłosić problem do dostawcy.

Tak można, podajesz adres bramki i port.

Pozdrawiam!

(MrAsusrp6) #11

Sam używam Proxy2, mój dostawca podał mi proxy który mam używać i jest Ok. W Twoim przypadku zgłoś sprawę do dostawcy bo coś na pewno jest nie tak.