Rozłącza neostrade 6mb

Witam jak w temacie co kilka kilkanascie minut, czasami co kilka godzin rozłącza mi neostrade, szczególnie przy włączonym utorrent. Co może być przyczyną ?

router edimax

Downstream Upstream

SNR Margin : 10.0 11.0 db

Line Attenuation : 22.5 8.0 db

Data Rate : 7456 512 kbps

traci synchornizacje i po chwili znowu ją łapie

prosiłbym o pomoc

Od kiedy i w jakich okolicznościach zaczął się ten problem? Możliwe, że masz za słaby sygnał z centrali. Pomóc mogą w tym wypadku wyłącznie technicy z TP. We własnym zakresie można spróbować we właściwościach routera ustawić ręcznie modulację sygnału na G.DMT i zapisać ustawienia. Nie pomogę ci, w jaki sposób znaleźć tę opcję, ponieważ nie znam twojego routera. Ja mam Pentagram Cerberus. Zobacz w instrukcji

mam gdmt i anex a/l

co jeszcze moge zrobić ?

Masz G.DMT i Annex a, ale nie piszesz, jaką masz ustawioną. Sprawdź w statusie połączenia, jaka modulacja jest u ciebie wybrana Jeśli G.DMT, to pozostaje kontakt z TP, niestety. I nie odpowiedziałeś na moje pierwsze pytanie z poprzedniego postu. W ogóle pisz więcej i jaśniej! :slight_smile:

mam ustawione gdmt i anex a/l od zawsze

przedtem mialem 1mb, przerzucilem sie na 6mb i chwile szlo, i teraz takie cyrki :stuck_out_tongue:

sto procent ustawienia dobre

co jeszcze mozecie powiedziec o moich paramterach lini ?

Pisałem, masz prawdopodobnie za słaby sygnał na linii. 1024 mb szło dobrze, ale do 6144 mb już nie wystarcza. Miałem podobną sytuację po przejściu z 1024 mb na 2048 mb. Wezwany technik od TP zlikwidował problem. Podłączył jakieś inne kable do mojego neta w terenie. Dzwoń na niebieską linię. Płacisz, więc wymagaj