Rozłączające sie neo - parametry linii

(system) #1

mam neostrade 2 mb teraz i mi sie bezczelnie rozlącza bez przerwy. Powiedzcie mi czy to przez moje slabe parametry linii, czy może problem leży gdzie indziej?

47758236yv3.jpg

w1920.png

Co jest najśmieszniejsze, w nocy mi sie nigdy nie rozłacza:/

(Michaelp128) #2

Wina bardziej leży po stronie TP. Zadzwoń na numer 9393 lub 800 102 102 i tam opisz szczegółowo problem.

(indepedente) #3

Hmm powiedz najpierw czy masz neostrade założoną legalnie ? Bo znam przypadki co nie mogli mieć neo na swojej lini a to że ich znajomi pracowali w TP to im zakładali... I linie po prostu takiej prędkości nie uciągały.

Chyba że jeszcze masz neo już od dawna i ten problem masz od teraz, ja jak miałem kiedyś NEO i mi sie tak działo to albo formatowałem komputer albo po prostu przeczekałem i po czasie już się nie rozłączało.

(system) #4

neo mam legalnie -- co miesiac place haracz. Kiedys mialem neo 6 mb i dzialalo bezszelestnie przez, powiedzmy 4 miesiace. Potem zaczeło sie desynchronizowac jak szalone. Co smieszne za kazdym razem w tych samych godzinach (16-19 ). Technik specjalista, ktory rzekomo sprawdzil lącze powiedzial, uwaga, że mam " za slabe parametry łącza na 6mb". OK - z ciężkim bólem serca podpisalem nową umowe- na 2 megsy. ^ miechów i znow to samo ;//. Chyba nie muszer mówic, ze proponują mi 1 mb.... N/c. Taka predkosc jewst dla mnie nie do zaakceptowania.

Jakbym wziąl netie czy multilinie, to byłoby to samo? Do nadajnika mam 800 metrow...

(Maney691) #5

No to niech ten sam technik naprawi Ci łącze !!

To samo - wszystko leci po kablach tepsy.

Masz na myśli centralę telefoniczną?

(system) #6

Tak

Ogólnie u mnie jest dziwnie... za 30 minut wkleje fotki z opisami i wszystko wyjasnie..

(system) #7

p1000882oy3.jpg

p1000883fn0.jpg

p1000885td8.jpg

Jeżeli byloby podłączone prawidłowo to 3 powinna być w wejsciu 2 przez mikrofiltr... Jeśli tak zrobie, to telefon nie działa.... Dzwonie do siebie z komórki i mam komunikat ze telefon jest wyłączony czy coś.

(putineq) #8

Hmm troszkę odbiegnę od głównego problemu, ale czy prędkość wysyłania(czyli tam "Upstream Rate") jest okej? Ja mam neo 1mb i mam 326 kbps ... :slight_smile: Pewnie się myle ale na wszelki napisałem :wink: nie wiem jakie tam tepsa ma oferty dokładnie ale chyba wysyłanie powinno być analogicznie wyższe jak i ściąganie w droższej opcji a nie niższe.. :slight_smile:

(Maney691) #9

potestuj internet bez podłączonego telefonu... aparat jest made in germany w Niemczech kupowany ?

(putineq) #10

I jeszcze jedno mi napisz... Jesteś ze szczecina? a jak tak to z jakiej części bo mam ten sam problem :stuck_out_tongue: Btw. Ten sam ruter:D

(system) #11

Testowalem - wywala tak samo; telefon dostałem od tpsa za to ze wziąłem neo 6 mb -- made in china :lol:

30 km od Wawy :slight_smile:

Btw- własnie zrobilem upgrade'a firmware linksysa-- zobaczymy co z tego wyjdzie.