Rozłączające sie neo - parametry linii

mam neostrade 2 mb teraz i mi sie bezczelnie rozlącza bez przerwy. Powiedzcie mi czy to przez moje slabe parametry linii, czy może problem leży gdzie indziej?

47758236yv3.jpg

w1920.png

Co jest najśmieszniejsze, w nocy mi sie nigdy nie rozłacza:/

Wina bardziej leży po stronie TP. Zadzwoń na numer 9393 lub 800 102 102 i tam opisz szczegółowo problem.

Hmm powiedz najpierw czy masz neostrade założoną legalnie ? Bo znam przypadki co nie mogli mieć neo na swojej lini a to że ich znajomi pracowali w TP to im zakładali… I linie po prostu takiej prędkości nie uciągały.

Chyba że jeszcze masz neo już od dawna i ten problem masz od teraz, ja jak miałem kiedyś NEO i mi sie tak działo to albo formatowałem komputer albo po prostu przeczekałem i po czasie już się nie rozłączało.

neo mam legalnie – co miesiac place haracz. Kiedys mialem neo 6 mb i dzialalo bezszelestnie przez, powiedzmy 4 miesiace. Potem zaczeło sie desynchronizowac jak szalone. Co smieszne za kazdym razem w tych samych godzinach (16-19 ). Technik specjalista, ktory rzekomo sprawdzil lącze powiedzial, uwaga, że mam " za slabe parametry łącza na 6mb". OK - z ciężkim bólem serca podpisalem nową umowe- na 2 megsy. ^ miechów i znow to samo ;//. Chyba nie muszer mówic, ze proponują mi 1 mb… N/c. Taka predkosc jewst dla mnie nie do zaakceptowania.

Jakbym wziąl netie czy multilinie, to byłoby to samo? Do nadajnika mam 800 metrow…

No to niech ten sam technik naprawi Ci łącze !!

To samo - wszystko leci po kablach tepsy.

Masz na myśli centralę telefoniczną?

Tak

Ogólnie u mnie jest dziwnie… za 30 minut wkleje fotki z opisami i wszystko wyjasnie…

p1000882oy3.jpg

p1000883fn0.jpg

p1000885td8.jpg

Jeżeli byloby podłączone prawidłowo to 3 powinna być w wejsciu 2 przez mikrofiltr… Jeśli tak zrobie, to telefon nie działa… Dzwonie do siebie z komórki i mam komunikat ze telefon jest wyłączony czy coś.

Hmm troszkę odbiegnę od głównego problemu, ale czy prędkość wysyłania(czyli tam “Upstream Rate”) jest okej? Ja mam neo 1mb i mam 326 kbps … :slight_smile: Pewnie się myle ale na wszelki napisałem :wink: nie wiem jakie tam tepsa ma oferty dokładnie ale chyba wysyłanie powinno być analogicznie wyższe jak i ściąganie w droższej opcji a nie niższe… :slight_smile:

potestuj internet bez podłączonego telefonu… aparat jest made in germany w Niemczech kupowany ?

I jeszcze jedno mi napisz… Jesteś ze szczecina? a jak tak to z jakiej części bo mam ten sam problem :stuck_out_tongue: Btw. Ten sam ruter:D

Testowalem - wywala tak samo; telefon dostałem od tpsa za to ze wziąłem neo 6 mb – made in china :lol:

30 km od Wawy :slight_smile:

Btw- własnie zrobilem upgrade’a firmware linksysa-- zobaczymy co z tego wyjdzie.