Rozłączający się internet

Witam.

Mam problem z internetem. Otóż tak jak w temacie internet mi się rozłącza codziennie po parę razy, ale szybko się połącza. Podczepiłem nowy filtr i nic się nie stało. Przed chwilą przeczytałem że może to być spowodowane włączonym trybem oszczędzania energii. Wyłączyłem to i czekam na efekt. Czy to coś pomoże? Jeśli nie to proszę o pomoc.

Internet : netia 1,3mb

Router : linksys WAG54G2

Ps. nie zdążyłem napisać tego postu i znowu mi padł, w ogóle to dzisiaj pada jak po****ny

Dwie rzeczy mogą to powodować. Oszczędzanie energii lub dostałeś uszkodzony router. Jeżeli to drugie to musisz zgłosić do Netii awarię i poprosić o to aby wysłali do ciebie kogoś z serwisantów aby upewnić się czy to wina routera. Najlepsza opcja jeśli router jest jeszcze na gwarancji, ważna rok od podpisania umowy na usługi internetowe z Netią to poproś o wymianę na nowy.

Jeśli się nie mylę to od netii dostałem tylko taki mały modem a router kupił mój brat więc z gwarancji chyba nic :confused:

Rozłącza się komputer z routerem czy router z linią telefoniczną? Czy po rozłączeniu pali się lampka ADSL na routerze?

Po rozłączeniu nie pali się lampka ADSL na routerze niestety :frowning:

Odłącz od linii telefon. I sprawdź, czy problem nadal będzie występować.