Rozłączający się internet

Witam.

Od pewnego czasu coś dziwnego dzieje się z moim internetem. Podczas gry w Battlefielda 3 rozłączył mi się internet, wtedy pomyślałem że to normalne. Rozwiąż problemy - Brama domyślna jest niedostępna. Ok pomyślałem zatem.

Niestety, od przedwczoraj internet rozłącza mi się co 4/5 min, raz udało mi się siedzieć na nim 1 GODZINĘ.

Po rozłączeniu internetu wszystkie lampki są włączone jak być powinny, lecz przy włączaniu modemu, kontrolki SEND i RECEIVE migają razem. Po jakimś czasie to ustaje.

Teraz gdy rozłączy mi internet nie pomaga Rozwiąż problemy, teraz muszę resetować kartę sieciową.

Informacje:

Windows 7 Ultimate 64 bit

Chipset karty sieciowej: NVIDIA nForce

Routera nie posiadam, za to posiadam modem firmy MOTOROLA - dokładnie S85100 SURFboard cable modem

Czy potrzeba więcej informacji, czy może wiecie co się dzieje z internetem?

Dodam jeszcze że przy rozłączeniu internetu pomaga również restart komputera.

Pozdrawiam i liczę na pomoc.

Prawdopodobnie masz uszkodzony sterownik. U mnie jest tak samo gdy zainstaluję ten z Windows Update.

Wejdź na stronę producenta twojej płyty głównej. Wyszukaj dostępne sterowniki do twojego modelu. Pobierz dwa najnowsze sterowniki (jeden starszy od drugiego). Zainstaluj najnowszy. Sprawdź czy działa jak nie to ten drugi. Jeżeli żaden nie pomoże podłącz inny komputer i sprawdź czy problem będzie występował.

Jeżeli tak to będziemy szukać problemu w twoim komputerze, jeżeli nie, zadzwoń do twojego operatora i niech przyślą kogoś do wadliwego modemu.

Przydałoby się znać jeszcze twoją konfigurację sieci. Uruchom wiersz poleceń, wykonaj poniższe polecenia i wklej tu ich wynik.

ipconfig

netsh dump

route print

ping dobreprogramy.pl

tracert dobreprogramy.pl

W momencie, gdy następi rozłączenie (nie restartuj komputera), uruchom wiersz poleceń i podaj wynik polecenia (ale tylko jeśli nastąpi rozłączenie).

ping localhost

Pozdrawiam!