Rozłączanie GG

Od jakiegoś czasu zaczęło rozłączać mnie z gg! Zrobiłem formata! Niestety to nie przyniosło rezultatów! Mam win XP bez sp2!! Neo 512 rozdzieloną! Na innych kompach w sieci taki problem nie występuje!! :? :? :-x :-x :cry:

A dlaczego bez SP2? :?

bo na sp2 miałem to samo więdz wywaliłem i zainstalowałem bez żeby sprawdzić czy wtedy też mnie bezie wywalało! !!

Czy masz zainstalowanego antywira i firewalla? Możliwe iz zaraz po instalacji podłączyłeś się do sieci i już Ci coś wpadło więc posprawdzaj.

Inna mniej optymistyczna wizja: twój nr. gg może sie rozłączyć w momencie gdy inny użytkownik loguje sie na to konto. Inaczej rzecz ujmując ktos zna twoje hasło i wchodzi Ci na gg.

Na sam początek proponuję w gg:

gadu-gadu=>ustawienia=>użytkownik=>hasło->zmień.

I zaobserwuj czy problem nadal wystepuje po zmianie hasła

Dwie propozycje ode mnie:

  1. Zainstaluj SP2. To, że gg się rozłącza to chyba nie jest najlepszy argument za tym, żeby nie instalować poprawek.

  2. Zmień gg 7 (jeśli właśnie tę wersję masz) na ostatnią z serii 6.

Zapewne najnowsza wersje która chce koniecznie sp2 i wszystkie łatki. :slight_smile:

Firewalla masz???

firewall jest wyłączony!! Znalazłem gdzieś w necie że pomoże włączenie opcji DMZ na routerze!! Może mi ktos objaśnić co to za opcja!! :slight_smile: