Rozłączanie internetu co 5-10 min

Witam , od pewnego czasu mam problem z internetem , nie ważne czy jestem podłączony przez kabel czy przez sieć WiFi internet co jakiś czas się rozłącza na czas od 10 do 30 sekund . Aktualizowałem sterowniki laptopa , sprawdzałem czy tak samo dzieje się kiedy podłącze się do internetu w innym miejscu, Niestety zawsze jest tak samo . Prosze o pomoc :stuck_out_tongue:

 

Jaki to internet, jaki modem, router?

W domu internet plus lte , Huawei B593s-22. Nie sądze żeby była to wina routera , ponieważ od 2 lat go używam a ten problem mam od tygodnia :smiley:

Na twoim miejscu zadzwoniłbym do operatora i zapytał czy w czasie nieaktywności(nawet krótkiej) nie rozłączają.

W Play niestety tak jest, krótka nieaktywność i rozłączają sygnał.

tede3213

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Też nad tym myślałem , ale internet rozłącza się nawet podczas grania w jakąkolwiek gre online , oglądania filmu na yt itp. Dodam że podczas rozłączenia ciągle jestem podłączony do WiFi i nie wywala mi żadnego błędu