Rozłączanie internetu, długie wczytywanie się stron

Otóż od pewnego czasu doświadczyłem strasznego mulenia internetu w przeglądarce strony ładują się nieraz 3 sekundy gdzie miało to miejsce przed problemem teraz do pół minuty niekiedy nawet wcale.Dodam do tego wyrzucanie z serwerów w każdej grze multi.Internet 6mb,Reinstal sterowników nie pomógł.

Internet od jakiego dostawcy? Jaki sprzęt w domu? Wi-Fi czy kabel?

Infanet, można powiedzieć ‘‘regionalny’’ dostawca,internet radiowy,kabel Sprzęt to znaczy… ?? 

Rozumiem.

 

Sprzęt tzn. czy masz jakiś swój router w domu jeszcze czy kabel od dostawcy siedzi bezpośrednio u Ciebie w PC?

Routera nie posiadam, kabel tak, siedzi w pc.

Czy jesteś pewny, że masz czystego kompa i nie wkradł Ci się do systemu jakiś przyjaciel? Możesz to sprawdzić w pierwszej kolejności.

 

Wykonaj obowiązkowe logia następnie załóż temat w dziale Bezpieczeństwo. Możesz też przeskanować komputer programem Malwarebytes Anti-Malware (podczas instalacji odznacz okres testowy wersji Pro).

 

Oprócz tego otwórz wiersz poleceń i puść polecenie ping -n 200 wp.pl i pokaż log z ping testu, wklejając go np. na http://wklejto.pl/ i wstawiając tutaj link.

 

Poza tym od dawna występuje problem? Wcześniej było ok?

Jest to możliwe przez około msc nie miałem antywirusa dawniej wszystko śmigało jak marzenie gdzies od 2 tygodni występuje problem.

To zrób wszystko co napisałem wyżej, trzeba wykluczyć czy u Ciebie wszystko ok bo jeśli tak to może być również wina dostawcy. Masz w domu drugi komputer/laptopa?

Tak na kompie brata wszystko ok ja mam tylko ten błąd.

Chodziło mi o skopiowanie tego wszystkiego, tutaj niestety niewiele widać ale są spore skoki pingu a nawet całkowite utraty pakietów. Zrób te logi z OTL i skan Malwarebytes’em tak jak pisałem wcześniej i załóż temat w dziale bezpieczeństwo.

 

Co do testu na innym komputerze to był podpięty tym samym kablem co Twój PC? Reinstalacja sterowników nie pomogła, ale spróbuj może odinstalować całkiem tą kartę sieciową w menedżerze urządzeń i zainstalować od nowa. Nie masz jakiegoś firewalla, który coś blokuje?

powtórna instalacja nie pomogła zrobiłem skan Malwarebytes’em usunął jakieś tam błędy po restarcie kompa myslalem że sie naprawilo ale mylilem sie muli tak jak przed skanem, inny komputer tez jest podpięty tym samym kablem firewall ? nic z tych rzeczy :/