Rozłaczanie internetu i zacinanie przeglądarki

(Adrianvip) #1

Witam :slight_smile:

Od kilku dni mam problem,który polega na tym,że podczas oglądania filmu z yt na jakieś stronie,interent sam sie rozłąćzy co jakiś czas (posiadam internet bezprzewodowy) podczas rozłączenia router wskazuje,ze jest interent.Zauważyłem również,że czasami internet bardzo "zmuli" i trzeba bardzo długo czekać,aby dana strona załadowała sie do końca.

Drugim problem,który pojawił sie ostatnio to zacinanie sie przeglądarki,np.gdy włącze kilka kart naraz (uzywam google chrome) ten problem wystepuje czasami,a czasmi nic sie nie dzieje i jest ok.Wczoraj przeglądraka tak sie zacieła,że trzeba było resetować komputer (parametry pc w opisie).Ostatnio zauważyłem,ze jak włącze kilka kart w przeglądarce i do tego muzyke,to podczas włączania lub przemieszczanai sie pomiedzy otwartymi kartami muzyka na chwile sie zatnie.

Próbowałem czyścić,przeglądarke CCleaner i rejestr przy okazji też,skanowałem adwcleaner'em i usunąlem,śmieci z windows'a usunąłem odkurzaczem i system ninja.. 

Nie było duzo do usuwania,ponieważ robie to regularnie..Wszystkie czyszczenia nie pomogły.

(Stary Yeti) #2

Hardware w tym przypadku nie jest aż tak ważny - z wyjątkiem elementu, o którym nie napisałeś ani słowa, czyli rodzaj modemu i dostawca usługi.

Drugim bardzo ważnym elementem, o którym też nie było ani słowa jest system operacyjny.

Uzupełnij podstawowe dane  - ułatwi to rozwiązanie Twojego problemu.

(Adrianvip) #3

System windows 7 32 bity.Dostawca Netia,modem dostąłem od dostawcy czyli “netia spot”.