Rozłączanie internetu na kilka sekund


(Kanonizowany) #1

Cześć, mam problem z internetem co chwile pingi skaczą do 400 następnie do 8000 i przez 10 sec nie ma internetu a później wraca normalnie i wszystko gra, nie wiem czym to może być spowodowane, być może przesilenie łącza wifi bo zaczęło się to gdy podłączyłem telewizor do wifi, ale gdy go odłączyłem to problemy cały czas występują.

FRST : http://www.wklej.org/id/2778901/
Addition : http://www.wklej.org/id/2778907/
Shortcut : http://www.wklej.org/id/2778911/


(bachus) #2

Najpierw musisz określić, czy to jest problem z internetem, czy z siecią lokalną - w momencie “awarii” sprawdź, czy masz połączenie do routera (np. ping na adtres routera) i czy w tym czasie inne urządzenia w sieci mają łączność.


(Kanonizowany) #3

to wyskoczyło jak sprawdziłem ping : 
 

Bez tytułuping.png


(Longhorn2009) #4

Jakość połączenia fatalna. Przeskanuj eter np. programem Acrylic Wifi czy inSSider 3 lub wifi analyzer na Androida. Możliwe że twoja sieć zakłóca się z innymi pracującymi w okolicy. Wtedy należałoby zmienić kanał wifi. Upewnij się czy klucz szyfrujący masz ustawiony na AES, a nie TKIP. Zaktualizuj też sterowniki do karty wifi.


(Acorus) #5

u.txt


(Kanonizowany) #6

Fixlog : http://wklej.org/id/2778957/

klucz szyfrujący mam ustawione na WPA/WPA2 MIXED, ale da rade zmienić na WPA2-PSK/AES.

a zakłócać się nie zakłóca bo jestem na 11 i jest tam wszystko wolne : 
 

pulstit.png


(bachus) #7

Ale jesteś daleko od niego, albo jest solidna ściana, lub masz problem z wifi w swoim komputerze.


(Arek Sadowski01) #8

Restartowałeś router ? czasem pomaga, ja kiedyś miałem podobny problem ze zrywaniem połączenia, ostatecznie zmieniłem router na inny i problem został rozwiązany, ale każdy przypadek jest inny, w tym starym routerze u mnie coś nie grało więc decyzja okazała się słuszna