Rozłączanie ładowania w laptopie

Cześć,

od kilku miesięcy mam problem z rozłączaniem się ładowania w laptopie Acer AS7750g. Dzieje się tak już od początku grudnia. Początkowo występowało rzadko, tylko w największym stresie. Obecnie nie mogę obejrzeć filmu na pełnym ekranie ponieważ rozłącza się co chwilę, nie mówiąc o jakichś obciążających grach. Jak odłączę i ponownie podłączę kocówkę od zasilania w laptopie to znów ładuje. Laptop zawsze używany na biurku, przewód z końcówką nie jest wygięty czy coś podobnego. Wszystko wygląda w porządku. Pod koniec grudnia oddałem go do przeczyszczenia, wymianę pasty (robię to co roku) i po tym problem ustał na ok miesiąc. Laptop ma już trochę lat, kupiony w 2012r. Jak dotąd nie było z nim problemów. 2 lata temu dołożyłem mu drugi dysk SSD. W tym roku wymieniłem HDD ze względu na ogromną ilość cykli parkowania głowicy i w obiawie przed ewentualnym zepsuciem i utratą danych. Po roku od zakupu był raz w serwisie na wymianie taśmy od wyświetlacza. Temperatury nie są wysokie, poniżej ss z HWiNFO, w trakcie których ładowanie się rozłączało. Ogólnie laptop jak na swoje lata chodzi bardzo szybko, nie wiesza się. Jeszcze rok temu grałem na nim w GTA 4 i 5, Wiedzmina 3 też trochę i na małej rozdzielczości chodził dość płynnie. Inne nowsze gry też nie sprawiały problemów. Jak oddawałem go niedawno do czyszczenia, wspomniałem o tym problemie ale nic nie zwróciło ich uwagi, więc płyta główna powinna być OK. Zastanawiam się, czy to nie będzie wina zasilacza, być może ma jakieś spadki napięcia i dlatego rozłącza? Tylko nie wiem jak to sprawdzić, a nie mam teraz możliwości podpiąć innego. Napisałem tutaj zanim oddam go do naprawy, bo być może wina jest po stronie softu, a nie sprzętu.

Jeśli trzeba wykonać jakieś dodatkowe testy to proszę napisać.

HWiNFO

Summary

Summary

Pozdrawiam.

HWiNFO

Summary

Summary

CPU-Z

Summary

Summary

CPU-Z

Summary

Summary

Pewnie gniazdo do wymiany, bez diagnozy płyty głównej nie ma co się bawić w podrzucanie zrzutów.