Rozłączanie modemu Neostrada TP


(Ceronn1993 93) #1

witam.

Mój problem polega na tym, że gdy mam podłączony internet neostrada tp przez USB to wszystko jest OK. ale gdy podłączam pada od konsoli xbox360 do USB to wywala mnie z neta i pojawia sie dymek " Brak Urządzenia " chodzi tu o modem. Po zresetowaniu komputera ( mając podłączony modem i pada ) internet się nie chce podłączyc, bo nadal ten sam komunikat "Brak Urządzenia". Mysle, ze to jest cos z tym padem, bo jak podłącze innego pada juz normalnego do PC to wszystko normalnie wchodzi, jednak mi potrzebny pad od xboxa.

W czym tkwi problem?

Dodam jeszcze, że na starszym kompie którego kupiłem z 8 lat temu takiego problemu nie miałem.

Help...

PS. Zezwalaj komputerowi na wyłączanie tego urządzenia w celu oszczędzania energii- wszedzie odznaczyłem, ale nic nie dało. Może to wina sterownika od Pada ?

tutaj daje 2 zdjecia z zasilania urządzenia 1. Pad Xbox360 2. Pad Tracera, zwykly do PC.

1.http://imageshack.us/photo/my-images/824/zaislanie.jpg/

2.http://imageshack.us/photo/my-images/19/zailanie2.jpg/

Jak widać to samo.


(fiero) #2

Popatrz na zdjęcia które wkleiłeś i poczytaj co pisze na tym okienku. Port USB daje natężenie 500mA a ty podłączasz dwa urządzenia które potrzebują w sumie 900mA. Oczywiste jest że będzie ci rozłączać bo najwyklej brakuje mu prądu.

Kup aktywnego huba usb (z własnym zasilaczem) i do niego podłącz urządznia, powinno pomóc.


(Ceronn1993 93) #3

No dobra, ale jak mam podłączonego normalnego pada ( obrazek nr 2 ) to mi nie rozłącza, a tez w sumie potrzeba 900mA…


(system) #4

Wypadałoby dobrze się przyjrzeć, przeczytać i nie pleść bzdur. 500mA jest na każdy port, jak widać ze zrzutu, modem potrzebuje 400mA, a pad 500mA, czyli wszystko w normie. Jak sobie wyobrażasz urządzenie pod USB 2.0, które pobiera więcej niż 500mA?