Rozłączanie modemu Neostrada TP

witam.

Mój problem polega na tym, że gdy mam podłączony internet neostrada tp przez USB to wszystko jest OK. ale gdy podłączam pada od konsoli xbox360 do USB to wywala mnie z neta i pojawia sie dymek " Brak Urządzenia " chodzi tu o modem. Po zresetowaniu komputera ( mając podłączony modem i pada ) internet się nie chce podłączyc, bo nadal ten sam komunikat “Brak Urządzenia”. Mysle, ze to jest cos z tym padem, bo jak podłącze innego pada juz normalnego do PC to wszystko normalnie wchodzi, jednak mi potrzebny pad od xboxa.

W czym tkwi problem?

Dodam jeszcze, że na starszym kompie którego kupiłem z 8 lat temu takiego problemu nie miałem.

Help…

PS. Zezwalaj komputerowi na wyłączanie tego urządzenia w celu oszczędzania energii- wszedzie odznaczyłem, ale nic nie dało. Może to wina sterownika od Pada ?

tutaj daje 2 zdjecia z zasilania urządzenia 1. Pad Xbox360 2. Pad Tracera, zwykly do PC.

1.http://imageshack.us/photo/my-images/824/zaislanie.jpg/

2.http://imageshack.us/photo/my-images/19/zailanie2.jpg/

Jak widać to samo.

Popatrz na zdjęcia które wkleiłeś i poczytaj co pisze na tym okienku. Port USB daje natężenie 500mA a ty podłączasz dwa urządzenia które potrzebują w sumie 900mA. Oczywiste jest że będzie ci rozłączać bo najwyklej brakuje mu prądu.

Kup aktywnego huba usb (z własnym zasilaczem) i do niego podłącz urządznia, powinno pomóc.

No dobra, ale jak mam podłączonego normalnego pada ( obrazek nr 2 ) to mi nie rozłącza, a tez w sumie potrzeba 900mA…

Wypadałoby dobrze się przyjrzeć, przeczytać i nie pleść bzdur. 500mA jest na każdy port, jak widać ze zrzutu, modem potrzebuje 400mA, a pad 500mA, czyli wszystko w normie. Jak sobie wyobrażasz urządzenie pod USB 2.0, które pobiera więcej niż 500mA?