Rozłączanie neostrady


(Hehe 91) #1

To tak, wczoraj padło mi neo i po ponownym połączeniu pokazało że mam Neo 128 (163,8kb/s), potem znów padło i pokazało że mam Neo 256(328,3kb/s) . Dzisiaj padło i po ponownym połączniu pokazało że prędkość to: 294,8kb/s - nie wiem co to jest o_0

W lutym zwiększyli mi z opcji 128 na 256.

Co się dzieje z tą neostradą? :Q


(SeBoLaS) #2

napisz to TP s.a to ci napiszą co jest.


(Janciszek5) #3

buuuu

ja mam multimedie kiedyś przenosiłem modema i kompa się metalowa końcówka kabla urwała i w ciągu 2 ostatnich miesięcy conajmniej raz dziennie musiał mi się wyłączyc net.

ale to nie tylko wina koncowki bo coś z adresem ip było nie tak

może coś dlatego


(Arcin11) #4

Jak łączysz się aplikacją od neo to zawsze takie coś pokazuje to jest prędkość przy łączeniu wszystko jest ok.


(Azpr) #5

ziomek5 kto normlany używa tej aplikacji od neo?

Hehee zadzwoń na infolinie i sie ich zapytaj 8)


(Hehe 91) #6

Nie używam tej aplikacji... No wiem że ta prędkość jest normalna (dla neo 256) ale rozłączyło mnie kilka razy i za każdym razem inną prędkość pokazywało więc coś jest nie tak :/... Ogólnie co chwile mnie rozłącza..a jak sie wkurzę to ten modem przez okno wywale :F

Zadzwonię i co? Witam, mam problem bo internet mi się co chwilę rozłącza i potem go przez moment włączyć nie można? :Q


(:: Radziu ::) #7

Aplikacja dołączana na CD do neo to jedna wielka porażka :x

Najlepiej zainstalować sobie Cfos lub coś w tym stylu


(Init3) #8

Neozdrada to wielka porażka jak dla mnie. Nawet jak się zmieni aplikacje tą do kontrolowania połączenia to i tak potrafi zrywać połaczenie co 5 minut. Nigdy więcej. Ciekawe kiedy mi zwiększa transfer co obiecywali już kilka miesiecy temu...pamiętacie? Te niby kilkukrotne przyspieszenie haha, dobre dla naiwnych.


(:: Radziu ::) #9

Nie narzekam, na cFos nigdy mi tak nie zerwało.


(Azpr) #10

knapik opcja przyspieszenia tyczyła sie tylko 128 :wink:

Hehee jeśli jesteś taki cieńki [bez obrazy] że nie potrafisz zadzwonić i porozmawiać z kimś od TP to wybacz, ale nie zaśmiecaj forum w takim razie... To co piszesz jest poprostu śmieszne w tym momęcie "mam preoblem ale go nie rozwiąże" 8)


(Arcin11) #11

hehe chyba nikt ale nowi uzytkownicy to instalują i później mówią ,że neta mają takiego jak tam pokazuje tą prędkośc przy połączeniu.Mi neo połączenie zerwało ostatnio może 3 msc temu.Też chętnie bym zmienił na coś innego ale nie moge (brak alternatywy) wiadomo monopol.