Rozłączanie neostrady

To tak, wczoraj padło mi neo i po ponownym połączeniu pokazało że mam Neo 128 (163,8kb/s), potem znów padło i pokazało że mam Neo 256(328,3kb/s) . Dzisiaj padło i po ponownym połączniu pokazało że prędkość to: 294,8kb/s - nie wiem co to jest o_0

W lutym zwiększyli mi z opcji 128 na 256.

Co się dzieje z tą neostradą? :Q

napisz to TP s.a to ci napiszą co jest.

buuuu

ja mam multimedie kiedyś przenosiłem modema i kompa się metalowa końcówka kabla urwała i w ciągu 2 ostatnich miesięcy conajmniej raz dziennie musiał mi się wyłączyc net.

ale to nie tylko wina koncowki bo coś z adresem ip było nie tak

może coś dlatego

Jak łączysz się aplikacją od neo to zawsze takie coś pokazuje to jest prędkość przy łączeniu wszystko jest ok.

ziomek5 kto normlany używa tej aplikacji od neo?

Hehee zadzwoń na infolinie i sie ich zapytaj 8)

Nie używam tej aplikacji… No wiem że ta prędkość jest normalna (dla neo 256) ale rozłączyło mnie kilka razy i za każdym razem inną prędkość pokazywało więc coś jest nie tak :/… Ogólnie co chwile mnie rozłącza…a jak sie wkurzę to ten modem przez okno wywale :F

Zadzwonię i co? Witam, mam problem bo internet mi się co chwilę rozłącza i potem go przez moment włączyć nie można? :Q

Aplikacja dołączana na CD do neo to jedna wielka porażka :x

Najlepiej zainstalować sobie Cfos lub coś w tym stylu

Neozdrada to wielka porażka jak dla mnie. Nawet jak się zmieni aplikacje tą do kontrolowania połączenia to i tak potrafi zrywać połaczenie co 5 minut. Nigdy więcej. Ciekawe kiedy mi zwiększa transfer co obiecywali już kilka miesiecy temu…pamiętacie? Te niby kilkukrotne przyspieszenie haha, dobre dla naiwnych.

Nie narzekam, na cFos nigdy mi tak nie zerwało.

knapik opcja przyspieszenia tyczyła sie tylko 128 :wink:

Hehee jeśli jesteś taki cieńki [bez obrazy] że nie potrafisz zadzwonić i porozmawiać z kimś od TP to wybacz, ale nie zaśmiecaj forum w takim razie… To co piszesz jest poprostu śmieszne w tym momęcie “mam preoblem ale go nie rozwiąże” 8)

hehe chyba nikt ale nowi uzytkownicy to instalują i później mówią ,że neta mają takiego jak tam pokazuje tą prędkośc przy połączeniu.Mi neo połączenie zerwało ostatnio może 3 msc temu.Też chętnie bym zmienił na coś innego ale nie moge (brak alternatywy) wiadomo monopol.