Rozlaczanie neta pod xp

witam

mam maly problem mianowicie:

Posiadam router firmy TOPCOM wireless WEBE@cer 8001A ADSL. Skonfigurowalem go i pod windowsem vista na laptopie /polaczenie wireless/ dziala normalnie internet, lecz na kompie przy polaczeniu LAN net nie dziala a jesli juz dziala to przez 5min i potem znow trzeba dac napraw polaczenie internetowe i dziala przez jakis czas i znow rozlacza. Wyglada na to ze xp nie utrzymuje polaczenia. Jesli ktos wie co jest nie tak prosze o pomoc ![-o<

ps. dostawca internetu to Multimedia. internet 1mb emil junior

probowalem przypisac recznie adres IP ale tez rozlacza grrr ;/ need help

hmm widzę, że nikt nie odpowiada na mojego posta - czyżby nikt nie wiedział co się dzieje?, a może już była taki temat na tym forum. Proszę o jakąś odpowiedź. Dzieki!

moze wlaczone jest oszczedzanie energii i co jakis czas rozlacza karte lan ?

menager-wlasciwosci karty lan-zarzadzanie energia-odchacz pozwalaj na wylaczenie

ok mam prośbe mogłbys jakoś jasniej opisac jak mam sie dostac do do tego zarzadzania energia? bo nie moge znalezc :confused:

bo jesli chodzi o menagera to ja wchodze tak ppm na moj kompuer i wlasciwosci pozniej menager urzadzen nastepnie wlasciwosci karty sieciowej i tu sie pojawia problem bo nie mam opcji zarzadzanie energia ;/

napewno jest opcja zarzadzanie energią ,a tak wogóle co za płyta? jaki lan? i stery do lana??