Rozłączanie połączenia internetowego

Witam. Na win 7 64bit jest wszystko ok. Zainstalowałem na dysku wirtualnym win 8 pro 64bit (wiem cześć funkcji nie działa ale sam system mi się podoba).

Zainstalowało mi się wszystko poprawnie ale z niewiadomo jakich przyczyn przerywa internet tzn:

  1. Włączę sobie radio internetowe np eska i po kilku, czasami kilkunastu sekundach, przerywa i trzeba znów nacisnąć play

  2. Na youtube ja oglądam filmy to czasami przestaje się buforowac i filmik przestaje się odtwarzać

  3. Lubie sobie czasami zagrać w 8 ball multiplayer na miniclip.com ale co jakiś czas wyskakuje mi ze mam błąd połączenia (z taką sama częstotliwością co przerwy w radiu) chodź gra idzie dalej. Napisałem o tym problemie do administracji miniclip i odpisali mi że pracują na tym (cokolwiek to w ogóle znaczy).

  4. Problem NIE WYSTĘPUJE podczas rozmowy/wideo rozmowy na skype, tzn nic nie przerywa

Zainstalowałem sobie program do wyszukiwania i pobierania aktualnych sterowników. Kilka brakujących znalazł (miedzy innymi do karty sieciowej i coś do płyty głównej). Zainstalowany Kaspersky internet security 2013 - wyłączony lub wyłączony - nie ma różnicy.

płyta: asus p5kc, 5gb ram ddr2, procek: q6600 2.4 gh., dysk ssd(na nim jest zainstalowany win 7 i win .

Podsumowując, problem jest dość powtarzalny ale ciężki do zdiagnozowania. Ma ktoś pomysł co może być nie tak? Pozdrawiam i z góry dziękuje z pomoc.

Zainstalowałeś gdzie? Na Win 7 czy wirtualnym Win 8?

Jak na Win 8 to nie wiem co Ci ten program znalazł za sterowniki skoro w wirtualnej maszynie nie ma prawdziwego sprzętu, jest tak samo wirtualny jak cały system. Wejdź do Menadżera urządzeń w Win 8 a zobaczysz że jest całkowici inny sprzęt niż ten co posiadasz np karta sieciowa będzie się nazywać VirtualPC Network Connection czy jakoś tak.

Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Jeśli coś sieć szwankuje to szukaj w ustawieniach wirtualnej maszyny, tam musi być coś źle ustawione.

Nie prościej przełączyć się na Win 7 i działać bez problemów?

Jak tak bardzo podoba Ci się Windows 8 to może załapiesz się jeszcze na aktualizacje z Windows 7? Pod warunkiem że masz legala.

Na windows 8. W zakładce menadżera urządzeń nie ma czegoś podobnego do VirtualPC Network Connection lub czegoś podobnego. Screen poniżej:

https://www.dropbox.com/s/1hzkv3256icbeks/obraz.jpg

Robiłem to wg opisu na stronie “komputer świat” wiec raczej nie powinny być problemy z tym. Poz drugie nie wiem gdzie grzebać w ustawieniach wirtualnej maszyny.

Dzięki za pomysł, klucz już mam tylko zanim zainstaluje go chce mieć pewność że wszystko działa poprawnie.