Rozłączanie rozmów na Skype

(Pedal210334) #1

Witam, mój problem polega na tym, jak rozmawiam przez Skype to mnie rozłącza (rozmowa głosowa). Wyskakuje komunikat że połączenie z internetem zostało zerwane, trwa to około 40 sek. znów wraca rozmowa i tak się dzieje w zależności jak używam internetu. Np. rozmawiam i włączę Facebooka nagle rozmowa się zrywa do czasu aż Facebook się włączy. Znajomi to tolerują ale ja już nie mogę z tym wytrzymać. Czytając to może pomyślałeś "człowieku zmień neta i daj nam spokój" a jeżeli nie to liczę na pomoc. W każdym razie to nie jest wina internetu, mam 15Mb/s kilku znajomych ma 2Mb/s i mieszkają na wsi (bez dyskryminacji, chodzi o odległość) im nie przerywa.

Ale to nie jest tak że nic nie robiłem w tym kierunku. Przeglądałem różne fora, ale nie dało to pożądanego efektu. Co robiłem? Patrzyłem w zaporę systemu Windows, aktualizowałem system Windows, aktualizowałem wszystkie sterowniki i skanowałem antywirusem.

Nic nie pomogło, liczę że wy wpadniecie na coś co mi pomoże rozwiązać ten problem. Pozdrawiam :slight_smile:

(Veers) #2

Jeśli masz zaktualizowaną wersję Skype - to spróbuj z jakąś starszą. Już kilka razy okazało się że znajomym to pomogło.

(XMan) #3

Zobacz chwilowo jak będzie przy przy wyłączonym antywirusie oraz innych programach zabezpieczających komputer...

Masz zaznaczone w opcjach Skype:

(rgabrysiak) #4

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

(Pedal210334) #5

Jak bardzo starą wersję?

(Veers) #6

6.10.xxxx

(Pedal210334) #7

A z kąd można pobrać taką wersję?