Rozłączanie się internetu

Witam i ostrzegam jestem na granicy wytrzymałości co do mojego kompa lub internetu bo z tym jest sprawa związana.

Więc od początku jakiś czas temu grałem w MW2 na alteriwnet w multi (wiem wiem nie popieramy piractwa) dlatego kupiłem oryginalny klucz steam i pobrałem gre z legalnego źródła (moja złość jest tym większa,że trwało to 14 godzin) uruchomiłem grę wszystko super do chwili lagu i boom wywalony z serwera próbuje się połączyć i widze komunikat,że nie mam dostępu do internetu wychodze z gry i szok… Internet całkowicie wyłączony! !!

Dopiero reset kompa rozwiązuje problem lecz po ponownym uruchomieniu gry dzieje się tak samo za każdym razem…

Nie wiem czy w dobrym dziale pisze ale już mnie krew zalewa z tym… Dzieje sie to tylko w MW2 dodam,że wczesniej na alterze wszystko dobrze funkcjonowało… z tego wzgledu zainstalowałem altera od nowa i tak samo ten sam problem co na stem…

Neostrada 2MB + livebox

Ludzie pomóżcie:)

Dodane 10.06.2012 (N) 7:36

ok raczej to forum zajmuje sie chyba innymi typami problemów… W każdym bądź razie problem nadal jest nie rozwiązany :o :o :o :o :o :o