Rozłączanie się nagłe pamięci flash USB

Witam! Otóż mam pewien problem. Kiedy mam podłączoną pamięć flash (pendriva) i przykładowo nic na nim nie robię, wyskakuje mi okienko jakbym go odpiął i podpiął jeszcze raz (kiedy on cały czas jest podpięty). Nie wiem za bardzo o co chodzi ?? Jeżeli możecie to pomóżcie ,proszę :slight_smile:

Być może masz uszkodzoną wtyczkę pamięci lub gniazdo USB. Spróbuj w innym gnieździe lub na innym komputerze.

Dociśnij pendrieve’a do USB.

Nie bierz tego do siebie ale napisz nam tu o co Ci biega.Czy Ty rozumiesz coś z tego co napisałeś?(bo ja domniemam,czy też chcesz domniemanej odpowiedzi?)

Sprawdź właściwości Głównego Koncentratora USB w Menadżerze Urządzeń

6bbd877b8768f5c4m.jpg

musisz mieć odznaczoną opcję jak na screenie powyżej. Musisz zastosować to ustawienie dla wszystkich Głównych Koncentratorów USB :slight_smile: Jak widać na screenie ja mam aż 3 :slight_smile:

Pozdrawiam :lol:

Sprawdziłem. Nic nie jest zaznaczone. Chodzi o jakby “rozłączanie się pendriva”. Mam go podłączonego do komputera i co jakiś czas wyskakuje okienko pokazujące co jest zawarte w pendrive tak ,jakbym go w danej chwili podłączył. Teraz rozumiesz czy jeszcze nie ? :slight_smile:

Zmień gniazdo usb, sprawdź stan wtyków w pamięci i czy nie ma tony kurzu w gnieździe i w samym pendrivie.

Tak jak koledzy słusznie zauważyli prawdopodobnie jest to problem sprzętowy. Podłącz tego pena do innego komputera a do swojego daj jakiegoś innego pena i poobserwuj co się dzieje. W ten sposób dojdziesz czy jest to wina gniazda w komputerze czy samego pendriva.

Na 2 USB w panelu bocznym mi się rozłącza.

A podłączałeś innego pendriva do swojego komputera ??

Twój USB z Pendriva/mp3 jest do naprawy lub port USB w Twoim komputerze jest do naprawy… , sprawdź czy działają inne przez podłączenie pendriva do innych portów :] , i najlepiej załatw sobie jakiegoś działającego żeby sprawdzić czy to na 100% pendrive czy USB z CPU .