Rozłączanie się neta w XP,po jakimś czasie przestaje działać

Witam serdecznie,

Mam bardzo uciążliwy problem z moim komputerem (a dokładnie internetem wi-fi na moim komputerze, ale daję do działu o systemie, bo to na 100% wina systemu). Otóż po jakimś czasie każdego dnia (choć czasami problem nie występuje) dzieje się tak, że mimo tego, że komputer wciąż pokazuje, że ‘Połączono’ z siecią, to nie da się otworzyć żadnej strony, itd. Po rozłączeniu i ponownym połączeniu z siecią komputer nie łączy z siecią (jest ‘pobieranie adresu sieciowego’, potem przez momencik ‘rozłączono’ (wyświetla w oknie przy sieci Automatyczne lub Reczne) i znowu ‘pobieranie adresu sieciowego’, po paru kółkach już zostaje ‘rozłączono’). Przy braniu opcji napraw funkcja zacina się na ‘wyłączanie karty sieci bezprzewodowej’, ręcznie jest to samo. Problem naprawia dopiero restart komputera. Na innych komputerach nie mam tego problemu. Na początku miałem ten problem po około 4h od włączenia komputera, w tej chwili dzieje się to nawet po 1,5h. Mogę podać wszystkie logi, itd.

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź,

winnux8

winnux8 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978