Rozłączanie się Orange Freedom. Problem z modemem

Witam,

posiadam internet dostarczany przez Orange, a konkretnie usługę Orange Freedom 6Mb. Dostałem do niej modem Siemens A100 - internet na tym modemie działa, lecz co jakiś czas rozłącza się. Próbowałem utworzyć nowe połączenie sieciowe stosując stary, dobry Thomson SpeedTouch 330, lecz przy próbie połączenia wywala błąd 628: Połączenie zostało zakończone przez komputer zadalny zanim można było je ukończyć.

W celu uzyskania dalszej pomocy kliknij przycisk Więcej informacji lub wyszukaj numer błędu w Pomocy i obsłudze technicznej.

Ktoś ma jakiś pomysł jak uruchomić ten internet na SpeedTouch’u?

Jaki masz zainstalowany system,od tego zaczniemy??

Wyłudzanie informacji o użytkowniku (prawie jak Google). ;p Nie no żartuje. Tak na poważnie to dobry start.

@topic:

Co do tego modemu Siemens A100 , nawalał w nim zasięg albo co? Napisałeś, że dostałeś go więc pewnie jest na gwarancji. Powinieneś podrzucić go do salonu Orange/TP i zgłosić ten problem (na infolinii Ciebie oleją).

A czasami nie jest to jak z dekoderami? Że karta jest przypisana do dekodera i w innym nie będzie działać?

No i czy ten Thomson SpeedTouch 330 wcześniej był używany też z usługą Orange Freedom?

qback1991 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

No to po kolei:

Mam Windows 7 32bit.

Siemens A100 to normalny modem przewodowy, więc chyba nie ma takiej opcji jak gubienie zasięgu (?).

Raczej nie jest tak jak z dekoderami, bo nawet w instalatorze Orange mam do wyboru jakiś drugi modem (ZTE jakiśtam).

I wreszcie: tak, Thomson SpeedTouch 330 był przeze mnie wcześniej używany do Orange Freedom.