Rozłączanie TP-Link Wireless 802.11n USB adapter TL-WN727N

Witam. Mam dość nietypowy problem a przynajmniej nie znalazłem rozwiązania. System XP SP3 zaktualizowany we wszystkie możliwe “updejty” z WU. Karta Wifi łączy się normalnie z routerem i niby nie ma problemu ale po odpaleniu IE albo od razu rozłącza neta bądź po minucie lub 10min. Od razu mówię router stoi może dwa metry od komputera siła sygnału zawsze jest “znakomita”. Próbowałem ręcznie wpisać IP, DNS ale działa tak samo czyli na minutę lub dwie. Więcej szczegółów o które poprosicie doślę jutro gdyż problem dotyczy kompa u kolegi ale liczę na jakąś wskazówkę może o czymś nie wiem, zapomniałem :slight_smile: Z góry dzięki.

Spoko poradziłem sobie z tym tematem. Nie wiem czemu paradoks polega na tym, że połączenie wifi za pomocą systemowego wifi nie działa tzn łączy ale rozłącza. Po instalacji programu od TP-linka i połączenia za jego pomocą wszystko działa jak należy. Jakie chcesz szczegóły chętnie wyślę screeny przy okazji jak będę u kolegi.

Tak nawiasem mówiąc np. podłączyłem mój fon (za pomocą wifi) pod ten router bez problemu się połączył inny komputer też (w którym jest też XP SP3). Problem na pewno jest po stronie albo sterownika od tego tp linka bądź jakaś pierdoła ale niestety mimo chęci nie udało mi się nawiązać połączenia na dłużej niż 5 min.