Rozłączanie wifi po wyłączeniu ekranu

Witam. Mam następujący problem. Używam tabletu Asus Vivotab Smart z systemem Windows 8. Po wyłączeniu ekranu rozłącza się również wifi. W tablecie wyłączenie ekranu jest równoznaczne z przejściem w tryb uśpienia. Tzn. jeśli w zaawansowanych ustawieniach zasilania ustawie aby ekran wyłaczał się po 3 minutach, to również opcja “Przełącz komputer w tryb uśpienia” zmienia wartość na 3 minuty. Natomiast chodzi mi o to, abym mógł pobierać duże pliki i słuchać muzyki z wyłączonym ekranem - tak, żeby dłużej działał na zasilaniu bateryjnym. Wiecie jak rozwiązać ten problem?

capture0011402201301205.jpg

capture0021402201301213.jpg

No ale nadal przecież masz ustawione “Przełącz komputer w tryb uśpienia” po 5minutach.

Zmieniając przejście w tryb uśpienia na np. 1 godzinę, ekran też będzie wyłączał się po jednej godzinie. Wygląd po prostu na to że wyłączenie ekranu i przejście w tryb uśpienia to jedno i to samo na tym tabelcie…

Dziwne :confused: Spróbuj może do ASUSa napisać, oni najczęściej odpowiadają na maile.

Mógłbyś podać maila jeśli masz jakiegoś sprawdzonego? Na ich stronie żadnego konkretnego nie widzę.

http://support.asus.com - tu byłeś?

Byłem. Nie ma tam pomocy technicznej dotyczącej tabletów. Nawet z list rozwijanych nie da się wybrać pytania, bo tabletów po prostu nie ma, a trzeba wskazać konkretny model urządzenia.

Dodane 15.02.2013 (Pt) 17:31

Naprawdę nikt nie potrafi mi pomóc?