Rozłączenie z wi-fi oraz błąd w laptopie

Cześć, pisze ponieważ napotkalem na dziwny problem. Otóż podczas pracy na laptopie pojawił się komunikat mówiący, że system Windows napotkal problem i komputer musi zostać uruchomiony ponownie. Po uruchomieniu nie mógł połączyć się z wi-fi (Co ciekawe również na telefonie straciłem połączenie A komunikat mowil: “siec wifi rozlacza sie”. W przypadku telefonu pomogło wyłączenie wifi i włączenie go ponownie jednak laptop pokazywał “Nie można połączyć się z tą siecia”. Pomogło ponowne uruchomienie laptopa.
W tym samym czasie była uruchomiona również konsola PS4 na której nie było żadnych komunikatów o problemach z Internetem.
Nie wiem czy jest to odpowiedni dział, jednak zmartwilo mnie to zdarzenie i chciałbym zapytac czy wiecie może co się stało oraz czy może być to niebezpieczne?

Ponowne uruchomienie komputera i brak wifi wygląda raczej na przypadkową zbieżność zdarzeń, tym bardziej ze brak wifi na telefonie i laptopie zależy od rutera a nie laptopa.
Problemem może być ponowne uruchamianie laptopa jeśli dzieje się często.

Mhm, zrobiłem restart routera gdyż wczoraj Internet słabo działał i wydaje się, że jest już dobrze. Dzieki.