Rozlany wyswietlacz - problem Samsung

Witam, mam problen z telefonem Samsung J5. Przy przeprowadzce upadł mi na ziemię, na początku pojawily sie tylko kolorowe pikselki ale później zrobila sie czarna plama która zaczęła sie powiększać. Na tym telefonie był ustawiony budzik ktorego nie mogłem wyłączyć przez długi czas mnie rano budzil i denerwował aż smartfon najprawdopodobniej wyładował się do zera. Mam zamia wymienić w nim wyświetlacz ale po podlaczeniu do ladowania, nic z nim sie nie dzieje i stąd moje pytanie czy to nie jest problem? Moze musze go zostawic na dluzej podlaczonego do ładowania? Co robić zanim dam go do naprawy?

Nie chcę żeby okazało się że po wymianie wyswietlacza telefon wciąż nie działa. Liczę na waszą pomoc

Przu upadku, choćby, mogło poluzować gniazdo ładowania. Jeżeli na 2 ładowarce nic nie zamiga, to nikt nic nie powie :wink:

Ładowarka jest ok, bo ładuje nią swój drugi telefon. Myślę ze to nie gniazdo bo pamiętam, ze ładowalem jeszcze ten telefon, jak była plama na wyświetlaczu.

Po prostu zanim zlecisz wymianę wyświetlacza, to zostaw telefon w serwisie na diagnostykę.

Tylko się zastanów czy wymiana wyświetlacza w tym telefonie będzie ci się opłacała, bo cena może przekroczyć połowę jego wartości (w zależności w jakim jest stanie) :wink: