Rozlany wyświetlacz w w200i

witam własnie rozlał mi się wyświetlacz w w200i oraz szybka od przedniego panelu jest pęknięta :frowning:

co zrobić ? wiem że trzeba wymienić przedni panel oraz wyświetlacz , ale nie wiem gdzie z tym iść skoro telefon jest na gwarancji PLUS GSM

czy do salonu plusa czy do komisu?

a i jeszcze jedno : czy wyświetlacz z k510i pasuje do w200i?

Jak fon jest na gwarze to idź do PLUSa i oddaj go. Lub wejdź na strone SE i poszukaj autoryzowanych serwisów w swojej miejscowości(będzie szybciej).

a ile będę musiał czekać za telem? czy jeśli pójdę do komisu to stracę gwarancję?

czy panel też muszę kupować w salonie plusa?

Jak pójdziesz do autoryzowanego to weż umowe lub jakiś papier potwierdzający gware i oddaj. Zrobią to max w 2 tygodnie na gwarze oczywiście.

A jak chcesz iść do salonu PLUSa to będziesz musiał czekać jakieś 3 tygodnie, bo musza to wysłać, pożniej serwis to musi naprawić i znowu wysłać do PLUSa.

Osobiście miałem doczynienia z autoryzowanym serwisem i wiem jak jest. Więc lepiej jedź do autoryzowanego.

Co do zwykłych serwisów to nie idź bo wtedy tracisz gware i płacisz za naprawę.

czyli tak będę miał naprawę darmową?

tak

za darmo wymienią mi wyświetlacz i panel? jeśli to było z mojej winy? coś mi się nie chce wierzyć

na pewno ci za darmo tego nie naprawia bo z jakiej racji wyświetlacz sam nie pęka, możesz oddać na gwarę ale i tak za naprawę zapłacisz

no też tak myślę

a jak myślicie ile mogą za to wziąść?

wymiana wyświetlacza + przedniego panelu

IMO taniej wyjdzie kupić nowego fona :confused: oczywiście używany z allegro :wink:

zobacz na allegro ile kosztują wyświetlacze i panele a potem możesz sam wymienić, na pewno będzie taniej niż w serwisie

a wymiana wyświetlacza jest skomplikowana?

jeśli masz śrubokręt torx to nie :wink: odpinasz tylko stary wyświetlacz i wsadzasz nowy… musisz wsyzstko robić delikatnie… wiem że k300i ma przy wyświetlaczu taką blokadkę… wystarczy podważyć śrubokrętem płaskim i wyciągnąć… a z nowym jak wsadzisz to zaczepiasz blokadkę i montujesz LCD na swoim miejscu… potem odpalasz telefon i woila, telefon naprawiony…

no ok jutro rano idę na miasto , pójdę do komisu i zapytam ile mi zaśpiewają , jeśli drogo to kupie wyświetlacz i obudowę i sam spróbuje to zrobić:)