Rozliczenie podatku za internet

jak to zrobic i z kad mozna dostac pity do rozliczenia lub faktury

==================================

A co to ma wspólnego ze sprawdzoną poradą :?

monczkin

Jest w jakiejś gazecie program do PIT’ów.

Tylko nie pamiętam w jakiej. :stuck_out_tongue:

Idź najlepiej do kiosku i zapytaj się kioskarza. :smiley:

oj ludzie, ludzie - błądzicie, chociaż latarnia świeci jasno

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=864&t=115

sciagnolem to ale ktory i jaki pit wybrac ??

Help wszystko jest opisane w ustawie i helpie.

PIT 37

Jeżeli chcesz odliczyć internet od dochodu to wypełnia sie to w formularzu PIT O jest tam do tego przeznaczona odpowiednia rubryka, max sume możesz tam wpisać 760zł chyba że umowa z dostawcą neta jest podpisana na 2 osoby np.maż i żona to wtedy nie więcej jak 760x2 , aby odliczyć sobie internet od dochodu należy pracować , płacić podatki i mieć wszyskie rachunki za internet z kazdego odliczanego miesiąca lub jeden rachunek zbiorczy za rok 2005 . oczywiście PIT O jest tylko załacznikim do PIT 36 lub PIT37 i tylko wraz z nimi może być złożony w komplecie.

a co i gdzie mam wybrac zeby otworzylo pit 37 ( jestem w tych sprawach troche tepy) prosze o wyrozumialosc

odpalasz program

pliki --> nowy (lub Twórz nowe PIT’y) --> sam podatnik --> PIT 37 i PIT 0 --> akceptuj --> wypełniasz i po sprawie :slight_smile:

A ja plecam znaleść kogoś kto za parę groszy wypełni Ci pita (u mnie to ok. 20-30 zł kosztuje). Jeżeli nie znasz sie na tym (a na to wygląda) to lepiej zapłacić te parę groszy i mieć świety spokój.

Nie mówię tego przez złośliwość, po prostu chcę Ci oszczędziś wizyt w US w celu korekty źle wypełnionego PITa.

Zdravim - Areh

Ja to z chęcią każdemu zrobie za 10 złociszy i to przez neta! !!

Witam moja mama sie tam rozliczyła i wyszło tak 260zł ale ja mysałem że dostane zwrot tych pieniedzy a to nic sie nie dostaje, kto mi to wyjasni zednaj klasy nie zwrócą.

Możliwe że Twoja mama miała niedopłatę z innego tytułu i wszystko się wyrównało 8)

czyli wydałeś na internet 260zł czyli należny zwrot miałby być 49.40zł (19%z 260zł) możliwe że miała jakąś niedopłate podatku z zrobku i w sumie wyszło na zero .