Rozmagnesowanie karty BP parten club

Na wstępie chciałem prosić modów aby nie usuwali mojego postu ,wiem że może nie najlepiej dobrałem kategorię ale sprawa jest poważna. A więc od początku. Jeżdżę Skodą Fabią 1.8 SDI z CB radiem. Przy tankowaniu płacę kartą BP ale jest z nią problem ponieważ muszę ją ciągle wymieniać bo wogle nie działa ,podejrzewam rozmagnesowanie przez CB radio czy istnieją jakieś pudełka/etui które chronią przed tym zjawiskiem ,a może macie jakieś inne propozycję (Oprócz wożenia karty w bagażniku) bo to nie przejdzie :D. Z góry dzięki za odpowiedź o moderatorom za nie usuwanie postu.Czekam na odpowiedź

Noś ja w portfelu czy w saszetce razem z innymi dokumentami, chyba że wydzielasz bioprądy :P:P:P

:wink:

1 i najważniejsza sprawa nie trzyma sie w pobliżu źródła promieniowania elektromagnetycznego nośników danych magnetycznych ale zęby rozmagnesować karet kredytowa trzeba przejechać po niej magnesem i to nie takim maluteńkim. Tak ze radio SB raczej nie rozmagnesowuje :mrgreen: Sandze ze raczej uszkodzenia mechaniczne ja zabijają

Tak tyle ze to juz chyba 5 moja karta !!

A gdzie trzymasz ta kartę w portfelu ? czy w kieszeni

W takim metalowym etui obok prawka ,dowodu ,karty bankomatowej i wizytowek ,w wewnętrznej stornie marynarki

hehehe odpowiedz wyczerpująca :mrgreen: Trudno dojść do tego może porostu takie trefne karty wydaja .Jak ja przechowujesz normalnie to niema prawa sie uszkodzić ,rozmagnesować i.t.d

A wiesz coś o jakichś pudełkach które zabezpieczają karty?

Jest coś takiego jak “siatka jakuba” które uniemożliwoa dostawanie sie żadnych sygnałów radiowych i innych do jej środka, ale nie wiem czy są produkowane na małą skale :slight_smile:

Zrób sobie :mrgreen: np: folia aluminiowa obklej nią w środku to swoje metalowe etui :), (Folia aluminiowa ekranuje ) jak już chcesz

Złączono Posta : 20.05.2007 (Nie) 17:40

A jak już mówimy o zabezpieczeniach to najlepszy był by ołów tylko troszkę by takie pudełeczko ważyło :smiley: