Rozmagnesowanie monitora!

(Adrian Witczak) #1

Jak rozmagnesować Monitor???

(Kos@) #2

Fynkcja DEGAUSS. Masz albo taki przycisk, albo opcję w menu monitora.

(Adrian Witczak) #3

Nie bardzo wiem....

Mój monitor to LG Flatron F700B

(Kos@) #4

Masz przyciski na monitorze, tam jest albo oprzycisk podpisany DEGAUSS (rozmagnesowanie), albo "MENU". Jeśli jest menu, to klikasz go i na wyswietlonej liscie szukasz opcji degauss. Wybierasz ją i juz, po bólu.

(Adrian Witczak) #5

Nie ma nic takiego!

(Kos@) #6

Nie masz menu na monitorze? Nie mozliwe.

F700B.jpg

Na tym czarnum pasku, masz przyciski. Mam inny monitor, ale to musi byc tam.

(lazikar) #7

Wciśnij przycisk menu na monitorze. Na samym dole masz podmenu o nazwie Spejalne. Pierwsza pozycja to rozmagnesowanie. :smiley:

Aby włączyć wciśnij przycisk Select i Strzałke w >>> :smiley:

(system) #8

Z reguły jest ta funkcja przedstawiona graficznie w postaci magnesu przekreślonego i to trzeba pyknąć!

(Tomek Zamlynny) #9

do czego służy rozmagnesowanie monitora???

(Duch) #10

ODPOWIEDŹ :smiley:

(Kos@) #11

Jak nie ma, jak jest nawet na zdjeciu ktore zamiescilem wyzej. A tak wlasciwie, to zaglądałeś do instrukcji obsługi? Tam na pewno masz wszystko opisane. :stuck_out_tongue:

(lazikar) #12

Musi mieć dokładnie jak na zdjęciu. Mam ten sam monitor i napisałem co ma wcisnąć po kolei. :smiley:

(Kos@) #13

Ja nie wiem, jak mozna nie wiedziec gdzie sa przyciski na monitorze !!

(NUKEM) #14

No dobra, to wtakim razie jak rozmagnesować monitor w którym takiej opcji nie ma ?? Da się to zrobić w ogóle ? Gdzieś słyszałem że ponoć trzeba gdzieś lutownicę przystawić.

(GP1600) #15

Kosa i tytaj się mylisz. :twisted: Jest możliwość rozmagnesowania monitora bez takiej opcji. Służą do tego magnesy. Przykłada się je do monitora i wykonuję się odpowiednie ruchy. Nie polecam robić tego samemu jak się nie zna na tym. Najlepiej "zawołać" serwisanta ze sklepu RTV ponieważ tak samo można rozmagnesować telewizor. :slight_smile:

(fiesta) #16

OT :arrow: KOSZ