Rozmazana grafika w grze FIFA08

Witam, zakupiłem przed kilkoma dniami grę FIFA08 i mam z nią problemy. Mam ustawione detale na maksimum i rozdzielczość 1024x768 i trawa na boisku jest strasznie rozmazana dodatkowo jak jest automatyczny replay to obraz jest rozmazany [rozmazanie też występuje na samym początku jak jest pokazywany stadion - ale jak dam ESCAPE to przez chwile te rozmazanie znika]. Z kiepską grafiką trawy sobie już poradziłem ustawiłem w ustawieniach od karty graficznej na “Wysoka jakość”, ale nadal jest problem z rozmazaniem w powtórkach i na początku meczu. Sprawdzałem już sterowniki z seri 93.xx / 97.xx / 15x.xx / 16x.xx i nic nie pomaga. Mój sprzęt:

  • AMD Sempron 64 3000+

  • 2x 512 DDR Kingston

  • GB K8NE

  • Audigy SE

  • GF 7300GT GALAXY 256MB DDR3 ZALMAN

Problem nie występuje w innych grach, karta graficzna nie podkręcana. Monitor CRT, odświeżanie 100Hz.

Screen:

beztytuueq6.th.jpg

To jest efekt rozmycia.

To nie żaden błąd, tylko taki specjalny efekt, który powoduje, że to, co jest na drugim planie jest rozmyte (nieostre) :slight_smile:

Tak samo jest na FIFIE 07.

W FIFIE 07 też, przy naciśnięciu ESC ten efekt na sekundę zanikał :slight_smile:

No nie bardzo to jest efekt bla bla bla, bo powtórka jest rozmazana cała, wszystko! piłka, piłkarze etc. Wrzucę screeny jak będę u siebie.

sixomarixo , przeczytaj to: viewtopic.php?f=11&t=213590

i będziesz wiedział dlaczego Twoje posty znikają (a właściwie lądują w koszu).

Jeżeli nie zaczniesz stosować się do tego co pod tym linkiem wyczytasz, zarobisz ostrzeżenie.

Ok, przeczytałem regulamin i będę go przestrzegał. Dałem screena, HELP ME!