Rozmazane litery na monitorze przy rozdzielczosci 1920x1200

Witam !

Mam problem ponieważ dzisiaj przy przeglądaniu stronek nagle monitor zgasł i włączył się ponownie ale w innej rozdzielczości (sam od siebie , nagle) wtedy zmieniłem rozdzielczość na 1920 x1200 czyli na ta którą używam i czcionka jest jak by trochę rozmazana. Naciskałem już na monitorze na automatycznie scałowanie ale nie pomogło. Gryzie mnie to w oczy bo jak by nie było 1920x1200 powinna być ostra .

Prosze o pomoc,

pozdrawiam

Pierwsze co zrób to na wyłączonym komputerze odłącz kable od komputera i monitora i podłącz ponownie dobrze dociskając. Dobrze byłoby zainstalować inne (najlepiej najnowsze) sterowniki karty graficznej. Jeśli używasz sterownika do monitora odinstaluj go i zainstaluj ponownie.

A wiec kable się same nie wyjęły poza tym nikt nie ma tam dostępu i nic nie było zmieniane , jak już pisałem siedziałem na kompie , przeglądałem stronki i nagle czarny monitor i rozdzialka się sama zmieniła .

Sterowniki do karty graficznej mam najnowsze a system (Win 7) uważa ,ze sterownik od monitora jest aktualny.

Edit*

Dla pewności odinstalowałem sterowniki i zainstalowałem ponownie , nie pomogło ale zauważyłem ,ze na systemowych w rozdzielczości co prawda niższej bo 1600x1200 było ostro ale po zainstalowaniu sterowników wrócił tak jak by stary profil i wszystko jest tak jak było …

Problem rozwiązany wystarczyło zaznaczyć jedna opcje w sterownikach , pytanie tylko dlaczego się sama wyłączyła ehhh obojętnie najważniejsze ,ze działa :slight_smile: