Rozmazany środek obrazu

Zainstalowałem Windows 7 Ultimate 32 bitowy i spotkała mnie niemiła niespodzianka. Otóż środek obrazu jest rozmazany. Po bokach obraz jest taki jak powinien jednak im bardziej do środka ekranu tym jest bardziej niewyraźnie. Dziwny problem bo nigdy się z nim nie spotkałem. Zainstalowałem nowe sterowniki do karty graficznej GeForce 8500 GT wybrałem 8 Series i do swojego systemu operacyjnego i dalej jest ten problem. Monitor mam dośc stary, ponieważ jest to Samsung SyncMaster z 2001 roku. Przesyłam screena jak to mniej więcej wygląda na przykładzie wrzucania tego posta. Pozdrawiam.

http://imageshack.us/f/812/e086.png/

Screen wygląda u mnie prawidłowo bez żadnych zamazań. Czyli prawdopodobnie monitor kończy swój żywot i pora zbierać na nowy :wink:

Sprawdź jeszcze raz kable czy nie są ruszone. Na innych rozdzielczościach czy odświeżaniach problem też występuje?

Dzięki wielkie ! Teraz już wiem, że to bankowo monitor :slight_smile: Służył dzielnie 12 lat, chyba zrobie mu jakieś ekskluzywne pożegnanie :smiley: jeszcze raz dzięki !

Dodane 23.09.2013 (Pn) 15:05

Na każdych rozdzielczościach to występuje, tylko dziwi mnie to, że na xpeku nigdy nic takiego nie miałem.