Rozmazujace sie pixele

Witam. Nie wiem czy dobry dział.

Mam problem, gdy przewijam jakas strone włączam komputer czy oglądam film na yt rozmazowuja mi się pixele wygląda to tak: http://img812.imageshack.us/f/bugas.png/ Sytuacja gdy oglądam pilm jest inna otóż po kilku sekundać pojawia na ekranie filmu cieniutki pixelowy pasek po czym na chwilę pojawia mi się czarne tło znika i jest wszystko ok ale na kilka sekund bo później dzieje sie to samo. Nawet jak wyłączam komputer jest to samo rozmazane pixele czarne tło i spokój i sie wyłącza. Przy wyskakujących oknach jest to samo (mam Operę więc jak sie najedzie na jakąś karte wyskakuję okienko) czarne tło… i historie już znacie. Czy jest to wina monitora czy karty graficznej.

Z grami jest jeszcze gorzej dlatego juz w nic nie gram nawet z Paint’em mam te problemy=]

Mi to wygląda na zwaloną kartę graficzną lub jej stery (zakładam że ta fotka była robiona printscreenem i można wykluczyć monitor z podejrzeń).

Najprawdopodobniej to wina karty graficznej. Właśnie z podobnego powodu, choć w znacznie bardziej intensywnym zakresie, moja R HD 4870 jest aktualnie w serwisie gwarancyjnym. Karta miała od nowości zbyt wysokie temperatury, głównie pamięci i z tego powodu pewnie padła. Sprawdź swoje temperatury, wyczyść chłodzenie grafiki, ale obawiam, się, że może być już za późno :frowning:

Ok. Wielkie dzięki jutro jade wymieniać=] W “znacznie większym zakresie” boję się spytać jak to wyglądało.

Zaczynało się tak, jak u ciebie, jednak na tym nie kończyło się tylko rozmazywanie pikseli błyskawicznie się pogłębiało do tego stopnia, że obraz całkowicie znikał z ekranu. Na całym tle monitora widać było tylko kreseczki, czy kropeczki i na tym się zatrzymywało lub następował bluescreen, horror!