"Rozmazywanie" aktywnych okien programów

“Rozmazywanie” aktywnych okien programów.

Co może być przyczyną?

Zainstalowałem od nowa na czysto sterowniki Nvidia ale nie pomogło…

Screen%20Shot%2012-28-14%20at%2010.14%20

Sprawdziłbym Listę wszystkich trybów we właściwościach karty graficznej, ustawił największą rozdzielczość, 32 bit, 60 Hz.

Martin1984r - a co to ma do rzeczy skoro są to DOMYŚLNE ustawienia mojego monitora… Nic nie trzeba zmieniać…

Może to system? Podłącz do monitora coś innego lub zainstaluj inny system na Twoim komputerze. Te rozmazywania jest od zawsze?

być może to powoduje problem

 

Sterowniki Creative SB X-Fi chociaż już zainstalowałem najnowsze… ze strony producenta

Direct-X 64-bit

Plik ctaud2k.sys nie jest podpisany cyfrowo, co oznacza, że 
nie był on przetestowany przez Laboratoria jakości sprzętu Microsoft Windows 
(WHQL). Możesz uzyskać sterownik z logo WHQL od producenta urządzenia 
sprzętowego.

proszę od dokładny adres do sterowników podpisanych cyfrowo WHQL SB X-Fi XtremeMusic Gold

No jeżeli masz te:http://support.creative.com/Products/ProductDetails.aspx?catID=1&CatName=sound+blaster&prodID=14066&prodName=X-Fi+XtremeMusic

to muszą one być podpisane cytrowo, ponieważ są to orginalne ze strony producenta urządzenia.

Szukanie w Google naprawdę nie boli. :slight_smile:

jakubgross - mam identyczne z tej strony.

daj screena z Managera Urzadzeń  sekcja karta graficzna.

 

sprawdź też obciążenie komputera gdy masz taki “efekt”

 

Bo jeśli ruszasz oknem i masz CPU na 100% to na bank nie masz akceleracji graficznej = problem z sterownikiem wideo.

Jak występuje problem z grafiką okien dowolnego programu to wtedy słychać “trzaski dźwięku” lub dźwięk lekko “charcze”