Rozmieszczanie ikon na pulpicie WIN 8

Witam mam rpblem z rozmieszczaniem do woli ikon na pulpicie…  Tak tak klikałem prawy odznaczałem i dalej nic nie wiem co sie dzieje… Proszę o pomoc… Z góry dziekuje 

 

Spróbuj odznaczyć opcje Autorozmieszczenie ikon czy jakoś tak

Tak tez zrobiłem i nic echo… nie wiem o co chodzi…

Od jak dawna masz z tym problem, oraz co robiłeś wcześniej, przed wystąpieniem danego problemu?

Od 3 dni nic takiego tworzyłem foldery i nic wiecej… od przez rok nic sie nie stalo… dopiero teraz zaczoł szfankowac komputer ma 1rok czasu… Lenovo dodam… 

Równie dobrze, możesz uruchomić opcję odświeżania systemu, który na pewno rozwiąże dany problem. 

Rozumiem ze nie potrace danych z kompa 

nie, windows 8 ma mechanizm odświeżenia systemu z zachowaniem danych i zainstalowanego softu. W “menu” start wciśnij win+c, z boku settings i tam gdzieś na dole będzie.

 

Sam to robiłem, nie wszystkie dane się zachowają, jak byś dokładnie przeczytał to tam jest napisane że usuną się tylko aplikacje pochodzące z internetu, czyli różne gry F2P, programy, itp. Powinno zostać tylko to co nie pochodzi z internetu, jak włączyć te przywracanie to Ci się dokładnie wyświetli co zostanie usunięte.

Wszystkim dziekuje za pomoc… Pozdrawiam Temat uważam za zamkniety