Rozmieszczenie elementow na ekranie

Witam

jestem absolutnym laikiem komputerowym,chcialbym aby ktos mnie uswiadomil ,poradzil jak wydrukowac dokument .Moj problem polega nan tym, ze nie wiem jak rozmiescic informacje ktore maja byc wydrukowane na ekranie komputera.Mam gotowe formy do wypeknienia i np jak to zrobic ze moje dane osobowe sa w jednym rogu a pole na adres jest na gotowym formularzu 3 cm ponizej lekko po ukosie a miejsce gdzie mam podac nr telefony jescze gdzie indziej.Niestety skanowanie nie wchodzi w rachube Po prostu nie wiem jaki program uzyc.

pozdrawiam

Pobierz sobie jakiegoś darmowego Offica czy coś w tym stylu, i tam masz podgląd wydruku :stuck_out_tongue: i piszesz tak jakby na kartce A4 ( możesz sobie to ustalić)

Skorzystaj z takiego programu Open Office (jest darmowy) i przed drukowaniem zobacz podgląd wydruku. Żeby zmienić jakąś odległość, miejsce tekstu w dokumencie to można to zrobić przy pomocy klawiatury, innego pomysłu nie mam;-)

andrzejstege ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.