Rozmowa kwalifikacyjna-jak sie ubrać?

Juto mam rozmowe kwalifikacyjna w pewnej hurtowni jako sprzedawca handlowiec. I nie wiem czy warto zakładac garnitur. Jakbym ubiegał sie o pracę w biurze czy banku to raczej garnitur bym nałozył. A do hurtowni elektrycznej to sam nie wiem czy jest to sens:]

CO myslicie?

Ps. co odpowiecie na pytanie “dlaczego pan chciałby u nas pracować” <-- to moja 1 rozmowa i głupio mi sciemniać ze po to aby kasa była :smiley:

a nóż widelec wsadzą cię do biura =P~

Tak na poważnie, to ubierz się normalnie. Nie jakiś dres ale myślę, że jeansy i bluza wystarczą.

I tak prawdopodobnie będziesz w kurtce.

Ach jak cudownie byłoby pracować na umowe-zlecenie w państwa firmie za najniższa krajową. :^o

Tak na poważnie to musisz ściemniać.

Tu masz wszystko:

http://www.rozmowakwalifikacyjna.pl/

Jak ubierzesz się w garnitur, to na pewno nic złego się nie stanie.

Jak nie ubierzesz się w garnitur, to może się coś złego stać.

Jeansy, marynarka (nie od garnituru), buty klasyczne, ciemne skarpetki, koszula (nie biała). Powodzenia.

z ta marynarka lub koszula (nie biała) to nie wiem czy jest sens bo w kurtce i tak bede wiec chyba załoze porostu spodnie od garnituru i pantofle i tyle :]

A na pytanie “dlaczego chciałby pan pracowac w naszej firmie” i na inne typu “ile pan by chciał zarabiac” to juz czytałem co mniej wiecej odpowiedziec.

Ale mysle ze odpowiem cos takiego że “chciałbym u was pracowac gdyz mam kierunkowe wykształcenie elektryczne (studia tez mam) związane ze stanowiskiem, lubie kontakt z ludzmi i chciałbym pracowac jako sprzedawca” <— co wy na to :]