Rozmowa na g-g moze byc karalna?

Wiem ze to niej forum prawnicze, ale potrzebuje szybkiej odpowiedzi ;-(

Odrazu z gory przepraszam ze bez polskich znakow…pisze nie z polskiej klawiatury.

Mam taki o to problem…

Mam 17 lat (w styczniu 18), poznalem pewna dziewczyne z mojego miasta (lat 14), zaczalem z nia pisac na rozne tematy, poprostu chialem zapoznac…Niestety rozmowa stala sie dla mnie mniej przyjemna, kiedy ona pisala do mnie teksty typu, pewnie chcial bys mi sie dobrac do majteczek…Odpisywalem zartobliwie (pewnie i tak bys nie dala, a po drugie jak przez neta ;-p ) pozniej oczywiscie jej napisalem ze wszystko to, to byla beka…Pisalismy tak sobie z nudow przez neta, ona w Anglii ja we Wloszech…Teraz sie na mnie obrazila bo przestalem z nia pisac, bo nie chcialem poprostu! Robila sobie ze mnie polewke i pisala glupoty, wiec to zakonczylem…Dzisiaj mi na gadu napisala wraz z chlopakiem (21 lat) ktory ponoc studiuje prawo, ze pozwa mnie do sadu na podst. arytkulu 200. Czyli jakies tam czyny pedofilskie…

Mam teraz powod by sie bac? czy moge spac spokojnie…

Przypominam to byla tylko rozmowa na komunikatorze i pisanie na zarty.

Pozdrawiam! i prosze o cenna porade!

Karol M.

Śpij spokojnie jeśli nie masz niczego na sumieniu. Pewnie opisałeś bardzo “lajtowo” bo jeśli było tak jak mówiłeś to się nie bój.

Ja z dziewczyną *** uprawiałem przez gg i nic mik sie nie stało

Ile wy macie lat, ludzie? Poza tym, jakoś tego nie widzę, 14-latka przyznaje się swojemu 21-letniemu chłopakowi? I zapis “artykuł 200” jest co najmniej niepoprawny i absolutnie nic nie mówi. Żaden student prawa by takiej bzdury nie napisał…

Glupie głupoty. Było powiedzieć że chętnie byś się dobrał do jej majteczek skoro taka ciekawska :smiley:

Powiem tak dla pewności zachowaj tą rozmowę z gg całą, ale póki ci nie przyjdzie żaden świstek to w bajki nie wież. A zapytaj się jeszcze czy jej chłopak się dobierał do jej … :] To ją poszantażujesz :smiley:

Artykuł 200, bla bla bla.

Dla swojego spokoju sumienia, w gadu-gadu, zapisz sobie kopię rozmów z nią: z menu->połączenia->archiwum->klikasz na kontakcie-> z menu archiwum->zapisz. Zrób też sobie pełną kopię. Z dysku systemowego: C:\Documents and Settings\Twoje konto systemowe\Dane aplikacji\Gadu-Gadu\backup\Użytkownik GG\

skopiuj sobie plik archives.dat

I możesz już spać spokojnie.

nie trzeba było sie wdawać w takie gadki

Dzieki wam, czyli moge spac spokojnie…na szczescie zakoczylem z nia te wszystkie gadki…nie zamierzalem sie nawet do niej zblizyc…a kopie w razie czego zrobie :wink: pozdrawiam!

Starszy Człowiek Radzi: uważaj na słowa i czyny w stosunkach z obcymi (albo świeżo poznanymi) laskami! !!

KAŻDA może okazać się takim potworem lub debilem, jak ta! Lepiej, niech to ona Ciebie bajeruje, niż Ty ją.

W tym konkretnym przypadku sprawę olej, bo panienka postanowiła się zabawić Twoim kosztem… ale bywają dużo poważniejsze sprawy - łap doświadczenie…

Rozmowe skopiowalem i przeczytalem wszystko od nowa…Mam dziewczyne od 2 lat i nie zdradzil bym jej na chiny…a tej debilce napisalem ze pisze z nia bo sie nudze…i ze ona ma fantazje nie z tej ziemi heh jakie ona teksty walila…ja tylko pisalem, nie dziekuje, albo jak juz to dla beki, jak przez neta? heh dzieki za odp. Zablokowalem ja i z nia nie pisze, mam ja w dupie

"Art. 200. § 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu zaspokojenia seksualnego prezentuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej"

Są wakacje…sesja zdana, a tu ciągle trzeba komuś radzić. :slight_smile: Z tego co piszesz to raczej ona namawiała Ciebie. Do tego ma 21-no letniego faceta. Ona zas 14-scie (gdzie są rodzicie?!) wiec luz. Ale uważaj [-X teraz moda na pedofilie w necie.

Pedofilem nie chce byc, ani nie chce ogladac takich tresci! fujjjj! tak naprawde to nie jest jej chlopak, tylko z nim tymczasowo przebywa na wczasach u cioci…Ona pisala tresci zboczone, ja albo ja wysmiewalem, albo odpowiadalem zartobliwie…Jak zrozumialem ze to juz za wiele to skonczylem…i jej podziekowalem! a ona wtedy sie zemsila, i ten chlopak do mnie napisal ze popelnilem przestepstwo i moze mnie oskarzyc ;-( ja nie chce byc oskarzonym o jakies pedofilstwo w wieku juz 17 lat ;-( chce spac spokojnie…

Spokojnie, nic wielkiego się nie stało.

hahaha xD

Wiec temat moze byc zamkniety? i moge spac spokojnie? myslicie ze mnie tylko straszyla z tym chlopakiem studencikiem? pozdrawiam!

Nie Masz się czego bać, studencik był pewnie wymyślony żeby cię zbajerować, a całej tej historii morał jest jeden, trzeba uważać na to z kim się obcuje na gg oraz słowa jakich się używa podczas konwersacji. Poza Tym, żaden 21 studencik prawa nie przyznał by się, że ma dziewczynę w Tym wieku :-D. To jest jedna wielka ściema z jej strony.