Rozmowa z komórki ale z pomocą komputera

witam

chcaiłbym sie dowiedziec czy istnieje mozliwosc rozmawiac z komórki ale przez komputer tzn. podłączyc telefon do kompa przez np kabel i za pomoca jakiegos managera czy innego programu móc nawiązać połączenia z jakims numerem…

ja mam motorole L6 i mobtime cell phone manager …i poziomu tego menedzera mozna wysyłac i odbierac sms ale dzwonic chyba sie nie da…

byloby to przydatne kiedy np slucham muzyki czy pracuje na kompie i dzwoni telefon i zamiast rozmawiac standardowo przez tel można by go podłączyć do kompa i gadac przez kompa …cos jak zestaw samochodowy czyli przez mikrofon i glosniki komputera…

prosze o pomoc…

***************

nie pomagamy na kanałąch prywatnych

boczi

Nie słyszałem jeszcze o takim czymś, ale… po co to komu? Moim zdaniem takie rzeczy są nie potrzebne.

wiesz ludziom przydaja sie różne rzeczy… to tak jakbys pytał po co wideofon skoro jest domofon, po co ipod skoro jest mp3 z hipermarketu itd itd… mnie by sie przydało bo duzo pracuje z kompem w tle… i czasem nie slysze telefonu… kazdy szuka jakichs ułatwień a taki program byłby dla mnie niewątpliwie pomocny… pozdrawiam…

sumik13 na Forum używamy polskich znaków w pisowni. Proszę poprawić wiadomość, używając opcji Zmień

luzakdmx nie masz nic do powiedzenia - proszę nie wypowiadaj się.