Rozmowa z komórki ale z pomocą komputera

(Sumik13) #1

witam

chcaiłbym sie dowiedziec czy istnieje mozliwosc rozmawiac z komórki ale przez komputer tzn. podłączyc telefon do kompa przez np kabel i za pomoca jakiegos managera czy innego programu móc nawiązać połączenia z jakims numerem...

ja mam motorole L6 i mobtime cell phone manager ...i poziomu tego menedzera mozna wysyłac i odbierac sms ale dzwonic chyba sie nie da...

byloby to przydatne kiedy np slucham muzyki czy pracuje na kompie i dzwoni telefon i zamiast rozmawiac standardowo przez tel można by go podłączyć do kompa i gadac przez kompa ...cos jak zestaw samochodowy czyli przez mikrofon i glosniki komputera...

prosze o pomoc...

nie pomagamy na kanałąch prywatnych

boczi

(Luzakdmx) #2

Nie słyszałem jeszcze o takim czymś, ale.... po co to komu? Moim zdaniem takie rzeczy są nie potrzebne.

(Sumik13) #3

wiesz ludziom przydaja sie różne rzeczy... to tak jakbys pytał po co wideofon skoro jest domofon, po co ipod skoro jest mp3 z hipermarketu itd itd... mnie by sie przydało bo duzo pracuje z kompem w tle... i czasem nie slysze telefonu... kazdy szuka jakichs ułatwień a taki program byłby dla mnie niewątpliwie pomocny... pozdrawiam...

(boczi) #4

sumik13 na Forum używamy polskich znaków w pisowni. Proszę poprawić wiadomość, używając opcji Zmień

luzakdmx nie masz nic do powiedzenia - proszę nie wypowiadaj się.