Rozmyślenia - E1000

Witam.

Mam zamiar sprzedać swoją motke E398, przerobioną na E1 ROKR.

Mogę dostać za telefon 500zł, co uważam za bardzo dobrą okazję.

Właśnie w zamian chciałbym zakupić sobie E1000, ponieważ dopłacam góra 100zł i mam telefon nowiutki, lub mało używany.

Czytałem już sporo na temat samego telefonu, i jak na dzisiejsze czas jest już nieco “przestarzały”, mimo tego ma bardzo duże możliwości co mnie przciąga właśnie w nim.

Chciałbym poznać opinie użytkowników tego telefonu.

Oraz, żeby trochę mi powiedzieli co nieco na temat samego telefonu.

M.in.:

  • długość nagrywania kamerą video

  • rozdzielczość nagrywania ( nie chodzi mi o 0.3MPx, tylko roz. )

  • odtwarzanie mp3 na głośnikach ( czy dorównuje E398 ? )

  • jak długo bateria trzyma ( choćby na zmienionym sofcie )

  • inne przydatne informacje

Z góry dziękuje za pomoc.

Zbyt duzy i zbyt ciezki a poza tym klawisze jakos dziwnie rozłozone

Nie pamietam za bardzo za badzo szczegolikow z uzytkowania telefonu, ale na 100% dzwiek jest lepszy w e398@e1(tak obecnie mam telefon)

Słyszałem również, że bateria w E1000 trzyma góra 1 dzień !

Czy to prawda ?! Przecież telefon nówka i będzie mi trzymać tylko jeden dzień ? Góra dwa dni ? Czytałem na zagranicznych recenzjach, że to główny problem tego telefonu właśnie. Strasznie mnie zniechęciła właśnie ta wiadomość.

Ja miałem uzywana od kumpla i trzymała mi 2 dni, a nowa niestety nie wiem ile trzyma. Ja bym jednak poradził ci na przykład motorole mpx220, podobne parametry, a jakos milsza dla oka :wink:

Złączono Posta : 23.05.2006 (Wto) 22:46

Chociaz do motoroli e1000 jest sporo aplikacji, a za jej najwiekszy plus uwazam ta usługe agps(słyszałem od kumpla ze bardzo przydatne). Sam niestety nie mogłem skorzystac z tego bo miałem bardzo krótko telefon.

a ja ja jestem bardziej zadowolony z tej e398@e1 którą teraz mam, kumpel ma e1000 i ciągle nażeka :? (często się zawiesza, troche wielka itp.)

ja ci radze żebyś sę zostawił tą e398@e1 , ale jesli masz kupca za 500zł to możesz jąspokojnie sprzedać bo w moich okolicach nikt za taką e398 i e1000 mi więcej niż 300zł nieda bo u w moich okolicach jest moda na se :twisted:

pozdro

Zdecydowałem się na E1000.

Moja E398 sprzedana :frowning: A to był taki dobry telefonik.

Ale mam nadzieje że E1000 mi to wynagrodzi z nawiązką.

Mam teraz problem, z której aukcji kupić telefon ( ponieważ u mnie niema gdzie ).

Oto te aukcje:

-> Aukcja 1

-> Aukcja 2

-> Aukcja 3

Jak narazie to chyba aukcja 1, jednak do końca nie jestem pewien ponieważ z opisu aukcji wynika, że poza telefonem i ładowarką nie dostaje nic :?

Jednak napisałem już do sprzedającego w tej sprawie.

Pomóżcie wybrać :frowning:

PS.

No i czy znacie strony takie jak do motoE398, tylko poświęcone E1000 ( tapety, opisy, softy, programy, itp. ). Większość sobie potrafie sam znaleść, jednak zależy mi na źródełku z tapetkami. Czy byłby ktoś tak miły o podał przy okazji kilka linków takich stron ?

Z góry wielkie dzięki.

Znalazłem twoj identyczny artykuł na matraxie :stuck_out_tongue: : , wiec wierze tamta strona nie jest ci obca i orientujesz sie gdzie mozna znalesc najwiecej informacji o telefonach motorola. Troche to dziwne, ale równiez u wschodnich sasiadów.

No nie jest mi obca.

I został mi polecany a raczej polecona aukcja 2.

Ponieważ w pierszwej jak widać tylko telefon i ładowarka i to w takiej cenie ?! Aż ciężko mi uwierzyć w to.

W każdym razie musze jeszcze się zorientować, bo to duże pieniądze a pomyłka nie wchodzi w gre.