Rozmyty obraz

Monitor jest od “osiedlowego handlarza”
Nie korzystam teraz z komputera, właśnie przez ten monitor, jak będę miał więcej kasy, to wymienię i tak wszystko :slight_smile: Do tej pory grałem na lapku, też trochę w kiepskim stanie, bo miał już parę lat, ale bateria już nie ładowała jak powinna i jak odlaczylem z zasilania, to laptop się wyłączał,ostarnio też tak zrobiłem, bo musiałem przenieść go i do tej pory nie mogę uruchomić, dioda baterii się świeci, więc jakis prąd idzie, gdy próbuję włączyć, to chwilę wentylatory działają, słychac rozruch i po paru sekundach cisza, może wiesz od czego to zależy?

Rozdzielczość próbowałem ustawiać na różne sposoby w panelu nvidii, nic nie pomagało

A bez baterii na samym kablu się włącza?

Nie pamiętam czy tak próbowałem, ale raczej się nie włączy, bateria fakt faktem do wymiany, ale przyczyna chyba leży gdzieś indziej

Być może trzeba ustawić w biosie prawidłową datę i godzinę.
Miałem tak na IBM. Bateria nic nie trzymała i po każdym uruchomieniu trzeba było to zmienić, inaczej nie ruszał.

Tylko u nie na ekranie pojawiał się napis E1 error. Nie wiem jak u Ciebie.

Jak mogę wejść do biosu, skoro słychać rozruch tylko chwilę i czarny ekran jest? :confused:

Widocznie u Ciebie coś innego jest. Po długim ładowaniu np. 24h tak samo nie włącza się?

Tez chyba czekałem długo i po tym czasie nie chciał się włączyć, ale jutro go podłącze rano i w sobotę spróbuję odpalić, ale wątpię, żeby coś to dało