Różne częśći komputerowe, za małe pieniądze!

Witam,

Mam do sprzedania trochę części ze swoich komputerów stacjonarnych. Z powodu definitywnej przesiadki na sprzęt przenośny, nie są mi już do niczego potrzebne, a potrzebuję kasy. Dlatego myślę, że ceny są dosyć okazyjne :slight_smile: Od razu nadmieniam, że wszystkie części są w pełni sprawne i każda z nich jest jeszcze na gwarancji - jedne trochę dłużej, inne krócej, bo nie były kupowane w tym samym czasie. Niektóre nie były nawet używane.

Procesor: Intel Core i7-2600 3,4 GHz 8MB cache - 350zł (na gwarancji, oczywiście z kompletem dokumentów, paragon, pudełko, etc.) /sprzedane

Pamiątki: Kingston HyperX Triple Channel 2000MHz 6GB (3x2GB) + wentylator - 200zł (gwarancja, paragon, kartonik, używane kilka miesięcy) /sprzedane

Dysk twardy: Seagate Barracuda XT 2TB 64MB 7200rpm SATA 3,5cala - 250zł (dysk jest całkowicie nowy, nawet nie był wyciągany z pudełka)

Płyta główna: Asus P8P67 EVO - 250zł (używana ze 2 miesiące, również komplet papierów posiadam) /sprzedane

Karta graficzna GALAXY GeForce 9600GT 512MB DDR3 256bit TV 2xDVI - 100zł

5x karta graficzna ZOTAC Geforce 8600 GTS 256MB GDDR3 128bit - 40zł/sztuka

Obudowa: Raidmax Sagitta 921 WBS Long Black-Silver (używana około roku, ale jej stan oceniam na bdb + żadnych przetarć, uszkodzeń) - 70zł /sprzedane

Karta graficzna EVGA GeForce 9800GTX 512MB DDR3 256bit - 120zł /sprzedane

Możliwy odbiór osobisty na terenie Międzyrzecza. Jeśli przesyłka, to z mojej strony tylko kurier wchodzi w grę. Jeśli poczta polska - na wyłączną odpowiedzialność kupującego. Koszty przesyłki pokrywam ja. Oczywiście jeśli ktoś ma inne propozycje cenowe, również je rozważę. Przy zakupie więcej niż jednej części naturalnie większe pole manewru cenowego. Proszę jednak o realne i konkretne oferty osób, które są rzeczywiście zainteresowane kupnem sprzętu :slight_smile: Z ofertami zapraszam na PW.

Pozdrawiam!

Edit/

Po dokładniejszym przeglądzie cen w sieci, obniżyłem trochę swoje :slight_smile:

Witam

A karty graficznej PCI-E - nie ma ? - bo ja szukam jakiejś.

Jest, ale nie pamiętam modelu dokładnie, jak wrócę z pracy i spiszę to dodam do oferty :slight_smile:

Edit/ Karty posiadam GALAXY GeForce 9600GT 512MB DDR3 256bit TV 2xDVI oraz EVGA GeForce 9800GTX 512MB DDR3 256bit. Więcej szczegółów w 1 poście.

Jeśli można to rezerwuje grafikę 9800GTX.

Do oferty dochodzą: karta graficzna Gigabyte Radeon 4850 512MB/256-bit GDDR3 (gwarancji pozostało 5 miesięcy) - cena to 170zł oraz pamięć Kingston HyperX DDR2 4GB (2x2GB) 800MHz, 150zł (też sprawna z kompletem papierów). Sprzęt pochodzi z firmowych komputerów, wszystkie części są sprawne, posiadają pudełka i gwarancję + to, co do pudełka dołączał producent.

Zapomniałem dodać, na każdy sprzęt istnieje możliwość wystawienie faktury VAT :slight_smile:

Wziąłbym ten procesor i7 intela. Proszę o odpowiedź :slight_smile:

Odpowiedz poszła na PW :slight_smile:

jestem zainteresowany:

Procesor: Intel Core i7-2600 3,4 GHz 8MB cache - 350zł (na gwarancji, oczywiście z kompletem dokumentów, paragon, pudełko, etc.)

Pamiątki: Kingston HyperX Triple Channel 2000MHz 6GB (3x2GB) + wentylator - 200zł (gwarancja, paragon, kartonik, używane kilka miesięcy)

Płyta główna: Asus P8P67 EVO - 250zł (używana ze 2 miesiące, również komplet papierów posiadam)

Proszę o odpowiedź jakie są warunki i możliwości dotyczące “większego pola manewru cenowego”.

Odpisałem na PW :slight_smile:

No niestety ale na dzień dzisiejszy sprzedający okazał się oszustem. Pieniądze wpłacone na konto 29 czerwca. Kontakt urwał się w piątek 1 lipca. Przesyłka ponoć została wysłana kurierem w czwartek 30 czerwca. Do dnia dzisiejszego nic nie dostałem, sprzedający nie odbiera wiadomości, nie ma zwrotu na konto wpłaconych pieniędzy. Jestem cierpliwy i rozumiem dużo rzeczy ale to ewidentne oszustwo. Czekam max. do czwartku i zgłaszam sprawę na policję.

@fiero, nie ma jeszcze sierpnia :slight_smile:

Sprzedający ma bardzo dużo postów, więc myślę, że niepowinien być oszustem.

Choć w sumie ceny są BARDZO okazyjne…

Ja chciałem brać tego i7 ale stwierdziłem że jest za tanio, 350zł za i7!

Masakra, ciekawe jak to się skończy :smiley:

Dzięki, już poprawiłem.

Widziałem że ma dużo postów dlatego zaryzykowałem. Jestem w kontakcie z innym kupującym i poza tym samym numerem konta podał nam że jest z Międzyrzecza ale w zupełnie różnych częściach kraju.

Ja bym nie ryzykował np: czegoś takiego, że robię przelew a on wysyła. Jak coś to tylko za pobraniem.

Nie sądzicie że to jest trochę przejaskrawione? :smiley:

Poczekaj jeszcze z tydzień i zgłoś to na policje/allegro.