Różne dźwięki w słuchawkach i głośnikach,


(9naspam9) #1

Witam!

Mam taki problem, że chciałbym aby w słuchawkach mieć dźwięk z np. AllPlayera a na głośnikach z Winampa. Mam podpięte wszystko tak że Windows widzi głośniki i słuchawki osobno, ale problem w tym że on sam decyduje który program ma gdzie iść a on nie zawsze trafia tak jak ja chce i tu się pojawia moje pytanie, czy istnieje jakieś coś co pozwoliłoby mi wybierać gdzie co ma być odtwarzane?

Z góry dziękuje za pomoc.


(kamil_w) #2

Przydałyby ci się dwie karty dźwiękowe.


(9naspam9) #3

Ale moja ma funkcję odtwarzania 2 różnych kanałów i je odtwarza, tylko to Windows sam decyduje który program gdzie jest odtwarzany, a ja tylko chce żebym to ja decydował.


(Hobbitsys) #4

Hej mam rozwiązanie tego problemu - na realteku ( 892) . Zassaj sobie VLC media player tam w opcjach dźwięk - ustaw sobie np. telewizor ( ja mam 560Ti dzwięk daje przez HDMI do telewizora) następnie ustaw słuchawki (ja mam na panelu przednim) jako urządzenie domyslne. i tak Dziecko ogląda Baję na TV (źródle wymuszonym przez program VLC) a ja pykam w BF3 na ("domyślnych")słuchawkach i kazdy słyszy co musi :smiley: jeśli macie jakieś pytania to piszcie. to moj pierwszy post ever ;D pozdro