Różne formaty na avi


(Enna) #1

Wiem, że powstał już niejeden podobny temat. Jednak programy często używane najczęściej u mnie nawalają:slight_smile: Krótko i węzłowato: potrzebny mi program, który przekonwertuje mi pliki różnego formatu na avi. Coś takiego jak WinAVI, ale bez wielkiego napisu na środku:) Próbowałam już alltoavi ale mam dziwny błąd i raczej się go nie pozbędę. Inne konwertują jako triale tylko do połowy:( No i oczywiście chodzi o darmowy program. Proszę o inne propozycje:) WAŻNE! :slight_smile:

Z góry stokrotne dzięki

Ena


(Gen Salvador) #2

RAD Video Tools


(matiit) #3

Total Video Converter

:arrow:

Klik


(Enna) #4

Do Total Video COnvertera potrzebny jest kod :-/ :slight_smile:

Złączono Posta : 27.05.2007 (Nie) 20:17

RAD Video Tools już ściągnęłam. Kombajn do wszystkiego, co?:slight_smile: Tylko jest małe, ale... Posyłam swój najardziej rozbrajający uśmiech do autora ów wiadomości i ślicznie proszę o instrukcję krok po kroku :smiley:


(Lilandrah) #5

VideoZilla, prościutka wobsłudze, działa z prawokliku. Co prawda płatna ale ciągle ją dodają do różnych gazet.


(Gen Salvador) #6

heh no i gdzie ten uśmiech ?? :slight_smile:

no wiec uruchamiasz RAD Video Tools, wyszukujesz plik który chcesz przerobić i klikasz guzik "Convert a File" otworzy Ci sie większe okno z wieloma zaawansowanymi opcjami. kliknij "Output Type..." aby wybrać format docelowy.

co do reszty opcji radzę tam nic nie mieszać :stuck_out_tongue: byle być miała zaznaczone "convert video" i "convert audio"

teraz już tylko kliknij guzik po prawej stronie "Convert" i cierpliwie czekaj na ukończenie operacji.. :slight_smile:


(Sevrild) #7

Tutaj nie potrzeba kodu :wink: (co prawda licencja shareware) :smiley:

:arrow: http://www.softslist.com/download-8-8-24131.html


(Placio74) #8

Odnośnie RAD Video Tools...

Obsługa różnych formatów zależna jest od zainstalowanych w systemie filtrów.

Brak możliwości kompresji audio.

Zapisywane jest w nieskompresowanej formie (PCM) i może zajmować więcej miejsca niż strumień wideo.

binkconoj6.th.jpg

Odnośnie Total Video Converter...

Mimo wszystko jest to komercyjna aplikacja (45.95$).

Trial ma ograniczenie działania do 15 dni.

Może MediaCoder, SUPER albo Internet Video Converter?


(mrbungle) #9

MediaCoder - co najważniejsze jest darmowy :wink:


(Enna) #10

Mam takie głupie pytanie: pasek tych całych "postępów" gdzieś mi się schował (RAD Video Tools). Jak mogę go przywrócić? :slight_smile:


(Sidkiler) #11

Ściagnij sobie program "super" jest darmowy i łatwy w obsłudze. Mozesz go pobrać stąd http://www.erightsoft.com/SUPER.html


(Enna) #12

W RAD video tools to plik bardzo dużo miejsca zajmuje i nie moze mi go odczytać. Dlaczego? Bardzo dziwne. Jeśli chodzi o Total Video Converter to będę go miała tylko przez 15 dni, a chodzi mi o coś trwalszego. MediaCoder - trafiam na różne linki, ale często są one zniszczone. Mogę prosić o konkretny link? I podobnie w "super" bo buszowałam po tejn stronie, ale ściągnąć za nic nie mogę. Konkretny link, śliiiicznie proszę:slight_smile:


(Placio74) #13

http://mediacoder.sourceforge.net/download.htm

http://sourceforge.net/project/showfile ... _id=151884

http://www.freewarefiles.com/downloads_ ... amid=14610


(Enna) #14

Z wyżej wymienionych najwiękasze nadzieje wiążę z programem SUPER:) ALE..... ;( ;( ;( Może prosty program, ale ja i tak mam z nim problemy (przykro mi:( ). Konwertuje mi na format AVI ale wyłącznie dźwięk. Nie ma obrazu. W czym rzecz? Najlepiej prosiłabym opis krok po kroku. Bo program istotnie skuteczny, tylko pewnie jak coś robię nie tak... :confused:

Z góry wielkie dzięki.


(Sidkiler) #15

A więc tak w zakładce select the outpout container wybierasz avi, następnie w zakładce select the outpout video codeck wybierasz kodek jakim ma być skompresowany film np xwid, natomiast w zakładce select the outpout audio codeck wybierasz w jakim formacie ma być zakodowany dźwięk np mp3. Jeśli nie ma dźwięku to spróbuj zastosować inne kodeki.