Różne programy

Mam propozycje kilku programów których nie ma w serwisie
Przed wszystkim chciałbym aby została dodana obsługa sklepu F-droid który jest mniejszy ale wiele bezpieczniejszy od Sklepu Play

ImageGlass - Wyświetla Zdjęcia(Przestarzały w bazie)
Git - dlaczego go nie ma?
AlternateStreamView - Usuwanie ostrzeżeń o “niebezpiecznych” plikach z innego komputera
DM2 - Wyświetlanie okna ponad innymi
VNC Viewer - Udostępnianie obrazu
Blokada - Bloker Reklam na Androida(F-droid)
Document Viewer - Odtwarza PDF i inne dokumenty(F-droid, Sklep Play)
DoNotSpy78 - Blokada szpiegowania w Windows 7 i 8 (W bazie jest do 10)
Falkon - Nowa nazwa Qupzilla
RegScanner - Zaawansowane skanowanie rejestru
Simplyicon - Tworzenie ikon z obrazów
Timesync - Synchronizacja czasu

Przykładowe narzędzie z nirsoftu. Jednak 90% małych narzędzi ok 100KB - bardzo pożytecznych - nie ma w bazie DP. Niektóre są nawet prześladowane przez antywirusy, które maja prikaz MS oznaczać wiele programów do wykrywania haseł aplikacji, przeglądarek, systemowych - jako trojany, chociaż nimi nie są.

Tylko popyt tworzy rynek. Dobreprogramy nie mogą bawić się w cezora i chociaż mamy paskudy oznaczone jako cacy, - to ewidentnie nie ma obrzucania błotem produktów wise, czy glary - gdzie skanery av nie wykrywają pliku szpiegującego, agenta dewelopera i tam takie badziewie.

Programy są dla każdego, do wyboru. Baza DP powinna być dużo większa. Przykładem są setki wersji firefoxa instalacyjnego, czy portable z serwerów mozilli.

1lajk

Portable z strony Mozilli…, to obecnie chyba tylko dla wersji kandydackich - jak chodzi o te w zip, że sobie samodzielnie rozpakujemy i nie będzie plików instalatora EXE.