Różne rzeczy dotyczące Windows Mobile 6.0

Ponieważ nie ma działu o Windows Mobile to napisze tu, bo problemy są na SPVce M3100.

  1. Jak chcę wywalić jakiś plik z folderu systemowego to wywala, że nie można usuwać plików z pamięci ROM, a jak chce z poziomu palma to opcja Usuń jest zablokowana.

Jest jakiś trick na to?

  1. Jak dodać opcje do menu kontekstowego żeby ustawić go jako dzwonek np: budzika lub SMS. Takie coś jak jest ustaw jako dzwonek dzwonka.

Może jakaś edycja rejestru?

  1. Jak zrobić port COM, żeby mógł się połączyć z nim inny program. Dokładniej chodzi o MyPhoneExplorer, bo w nim mam kopie zapasowe wszystkich rzeczy ze starego fona i chciałbym je mieć na SPVce.

  2. Czytałem trochę i pisano że na 6.0 się nie da, tylko na 6.1. Czy to prawda? W sumie te programy co tam podaliście to mi nie działały.

Czyli pozostaje wgrać 6.1, ale jest problem, bo wgrałem go stąd(Hermes_WM6.1_PLK_Full_nonRBS.rar) i przy łączeniu z AC się zacinał i musiałem mu prawie za każdym razem robić soft-reset. Wgrałem gotowany 6.0 i jest ok. Przydałby się ten czat, ale plik SYS_WM6.1_FINAL.rar z tego 4shared nie działa. Szukałem gdzieś indziej i nie było. Może Wy znacie wesoły .

PS. Ugotowałem i wgrałem ROMa z WM6.1 i dalej się wiesza przy AS, czyli zostaje skazany na WM6.0.

Da rade zrobić jakoś ten czas SMS?

Do modów: Ponieważ topic obejmuje parę tematów to napisałem taki tytuł, bo cały, którego dotyczy temat, by się nie zmieścił.

Z góry dzięki!

  1. Uzyj total commandera

  2. Wrzuc dzwonek w wav do /windows

  3. Polecam potestowac najlepiej wszystkie romy 6.1 z xda-developers :wink: ja na universalu tez szukalem i dopiero ktorys sie okazal dobry… Ale radze poszukac dobrego 5.0 bez bajerow bo 6.1 niesamowicie zre baterie (na moim uni przy 5.0 wytrzymywal 2dni z bawieniem sie a przy 6.1 wysiadal po 0,5 dnia :wink: )

Ok dzięki, a co z tym portem COM (pkt 3)?