Różnica między eMule a eMule Plus

Jaka jest różnica między tymi dwoma programami?? I na którym można osiągnąć większe predkości?? :slight_smile:

zobacz :

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=67337

wszystko zależy od łącza a nie od programu jakie masz łącze ??

Mam neostrade 128

Witam

Moim zdaniem powinieneś zainstalowac edonkey 2000

czyli najwięcej możesz ściągać 16 kb/s

hehe wiem ale mam transfer 3-5kb/s i dlatego sie pytam…

zalezy od tego ile osób ściąga i ile udostępnia i czy masz High ID czy Low ID i do jakiego jesteś serwera podłączony

Na początek poczytaj:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=63241

Czytałem to oraz wiele innych podobnych i nic… :\ dalej to samo :\

Tu znajdziesz listę funkcji E+.

Osobiście odradzam chociażby z braku dostępu do sieci Kad (osobiście korzystałem tylko z niej a nie z serwerów) , jest to przeciętny mod z kilkoma ulepszeniami które nie robią specjalnego wrażenia , zwłaszcza w konfrontacji z niektórymi mniej znanymi modami wyposażonymi w prawdziwy arsenał opcji. Już nawet takie popularne badziewie jak MorphXT czy Xtreme biją go na głowę jeśli chodzi o funkcjonalność , a NeoMule czy Qmule jeśli chodzi o innowacyjność.

Co do prędkości to tak jak napisano wcześniej podstawowy czynnik to ilość podłączonych do Ciebie źródeł i ich prędkość wysyłania. Niemniej dobre zarządzanie źródłami dzięki opcjom co poniektórych modów pozwala znacznie zwiększyć komfort i wydajność ściągania.

Transfer na początku zwykle jest mizerny , trzeba dać mułkowi czas na rozbujanie a demonem prędkości nigdy nie będzie - jego głównym atutem jest zasób plików. Pamiętaj że jeśli zachowasz pliki konfiguracyjne cryptkey.dat i preferences.dat możesz przenosić swoje kredyty do ewentualnych późniejszych instalacji mułka , co pozwala uniknąć wstępnych okresów rozpędzania się eMule.

osobiscie emule uzywam juz od okolo 2 lat i zauwazylem ze emule BEZ PLUSA ściaga mi szybciej i szybciej łapie źródla :slight_smile: emule to program do cierpliwych :slight_smile: restartuje kompa 1 raz na 3 dni :slight_smile: i ściaga mi przewaznie okolo 400-600 MB przez 24 godziny :slight_smile: ale ściagam przewaznie od 50 do 100 plikow na raz przewaznie sa ta filmy :slight_smile: mam łacze radiowe okolo 35 kb/s i średnie ścaiganie na emule mam okolo 20-30 kbs :slight_smile: osobiscie nie wiem jakie sa roznie ale polecam tego emule BEZ PLUSA :slight_smile: pozdrawiam