Różnica miedzy RC a finalną wersją 7

jaka jest różnica miedzy tymi wersjami to jest wydajność jakieś konkretne zmiany zostały wprowadzone ? mam rc i mi się podoba zero problemów zastanawiam się nad kupnem.

Już sam podjąłeś decyzję. Teraz w niej chcesz utwierdzić się. Jak ci pasuje to na co czekasz?

Przykład RC to concept samochodu a RTM to ten co kupujesz w salonie :slight_smile:

chodzi o to ze mogę czekać aż do momentu wygaśnięcia rc i wtedy morze finał stanieje . no chyba ze jest tak ogromna różnica ze warto się przerzucić :smiley:

Może stanieje, może nie stanieje. Jeśli potrzebujesz system w pełnej wersji teraz - kupuj, jeśli nie zaczekaj do wygaśnięcia wersji RC. Osobiście twierdzę że warto zamienić wersję RC na RTM.

Kup teraz RTM’a.

RC (7100) to kandydat do wydania finalnego. A RTM (7600) to wydanie finalne. Skok w numeracji sprawia wrażenie przepaści, ale linia robocza RTM rozpoczęła się od buildu 7260 i później (~7290) dokonano sztucznego zawyżenia numeracji. Niemniej jednak różnice są znaczące - w skrócie poprawiono wszystkie bugi jakie ludzie wyłapali i zgłosili, albo system automatycznie przesłał do centrali Microsoftu.