Różnica między tel. kom. z Orange a Era

Czy ktoś orientuje się jakie są różnice między tel. kom. z orange a tel. z ery. Chodzi mi o ten sam model komórki. Bo dowiedziałem się w salonie Nokii że tel. nokii w orange są gorsze niż z ery czy to prawda??? jeśli tak to czym się różnią?? Proszę o pomoc… !!

Tak różnią się napisem na telefonie i małymi różnicamy w Sofcie.

Na mój gust, to ten gość jakoś bardziej ludzi Erę i tak Ci powiedział.

Nie ma różnic.

Ps. Usuń te pytajniki i kropki z postu. Dziękuję

Nie chodzi mi o napisy na tel. rodzaje kartoników itd. tylko o np. Baterie, niezawodność itp.

Nie różnią się niczym już Ci pisałem. Jak mogą się różnić, skoro robione są w tym samym magazynie na cały świat. Myślisz, że robili by specjalnie gorsze dla Orange?

Możesz kupować w Orange, temu facetowi płacą chyba za zachęcanie ludzi do namawiania ludzi do Ery.

Telefony z Orange mają durne (jak dla mnie) Orange menu. Często wygląda to tak, że na tapecie w telefonie masz dodatkowe ikony, które niby mają ułatwić, czy też uprzyjemnić korzystanie z telefonu. Taki soft z Orange zdarza się, że pracuje wolniej od fabrycznego, ja go nie polecam.

Wątpię żeby za coś takiego płacili. Jest technikiem to chyba wie i niby co by miał z tego że namawia mnie na tel. Ery pomyśl.

Co do Softu to wiem o tym i też niezbyt mi on podchodzi.