Róznica mniędzy SE K750i a W810i

Hej

Chce sobie kupić SE K750i. I mam jedno pytanie czym rózni sie ten telefon z tym —>http://www.allegro.pl/item130367334_salon_nowy_w810i_bez_simlocka_polskie_menu.html

i czy k750i posiada tak opcje ze słucham sobie nuty i w tym samum czasie pisze sms???

w810i ma zdecydowanie lepszą jakość muzyki i dodana jest do niego nie 64megowa karta tylko 512 megowa, lepsze słuchawki i myślę sam dźwięk z telefonu (jest to walkman wśród telefonów) - myślę że to są główne różnice, pozatym k750i ma ciut lepszą baterię…

tak K750i posiada taka opcje minimalizujesz odtwarzacz i robisz co chcesz jednocześnie słuchając muzyki.

http://www.telepolis.pl/porownanie.php wstaw te dwa telefony i porównaj

Zaletą w810i jest też to, że w tym telefonie można włożyć kartę pamięci nawet do 2Gb, a seria “K” obsługuje karty do 1 Gb.

w810i ma EDGE i jest 4-zakresowy :wink:

SE w810i nie ma lepszej jakości muzyki niż se k750i. Dlatego bardziej sie opłaca kupic k750i. :smiley:

buahahahaha ! człowieku chyba nie slyszales jak gra k750i a jak w810i, w810i w porownaniu do k750i to niebo a ziemia. w810i ma o wiele lepsza jakosc dzwieku niz k750i, nie tylko na sluchawkach a takze na glosniczkach w fonie. w800i jest nawet lepszy pod tym wzgedem od k750i. seria walkmen tym sie charakteryzuje, k750i jest badziewiaty pod tym wzgledem, bo slyszaelm jak odtwarzal qmpel na nim mp3 to to kompletny ■■■■ !

:x :x :o :o Bana mu :x oczywiście że ma!

w810i jest zdecydowanie lepszy!

W800 i k750i różnią się tylko softem (jak do k750i wgramy soft od w800i to mamy ten sam telefon). W810i nie wiem czym się różni:P

Guzik prawda.

Wejdź na pierwsze lepsze forum GSM i się spytaj :? Wewnętrznie to te same telefony, różnią się softem i obudową.

:twisted: no widzisz :stuck_out_tongue:

karolzet , to tak jak byś wgrał do starego kompa takie sterowniki jakie ma nowszy komp, i myślisz że by grało się na nich tak samo :?

W810i ma lepszy głośnik oraz podbicie basów.

K750i tego nie ma.

FilipS Błażej

A k750i od w800i sie niczym nie rozni oprocz obudowy ?

Nawet nie ma lepsztch głośników i basu ? W k750i mp3 grają jak z du*y :?

JA rade SE W810i sam posiadam i polecam i mam kolege który ma k750i (sąsiad) i jak czasami sie spotykamy to porównujemy swoje telefony przesyłamy sobie i ja bym radził 100x SE W810i ale wszystko zalezy od ciebie

Właśnie sąsiadem pinio150 jestem ja. I także radzę bardziej jego komę, czyli W810i. Jeśli jesteś zainteresowany tą serią polecam takze W800i